Golf Online

Aký bol 5. ročník konferencie B.G.G.A. v Pravets Golf Club?

V golfovom klube Pravets sa konal 5. Ročník B.G.G.A.konferencie s hlavnou témou Príležitosti a výzvy bulharského "zeleného priemyslu" v oblasti výstavby a údržby športových povrchov, syntetických aj prírodných.

Asociácia bulharských golfových greenkeeperov (B.G.G.A.) bola založená v auguste 2007 s hlavným cieľom vytvoriť platformu odborného vzdelávania v golfovom priemysle prostredníctvom seminárov, prakticky orientovaných workshopov a pod..

V apríli sa golfovom klube Pravets Golf Club konal 5. Ročník B.G.G.A.konferencie s hlavnou témou: Príležitosti a výzvy bulharského "zeleného priemyslu" v oblasti výstavby a údržby športových povrchov, syntetických aj prírodných.

Akcie sa zúčastnilo viac ako 50 delegátov od predstaviteľov najvýznamnejších golfovýh ihrísk ako St Sofia Golf Club, Golf Club Pravets, Thracian Cliffs Golf & Beach Resort .., profesionáli z futbalových ihrísk a umelých plôch, zástupci dodávateľov ako TORO, Campey Turfcare Systems, Everris, Syngenta, Rainbird ale aj odborníci z akademickej pôdy napr. prof. Hristina Yancheva z University v Plovdive.

Účastníkov privítal zakladateľ a chairman B.G.G.A. Arne van Amerongen. Konferencie začala prezentáciou strojov a mechanizmov, spojenou s diskusiou o trávnych druhoch, použití fungicídov  a osvedčených praktikách údržby športových trávnikov a to hlavne po dlhej a krutej zime. Záujemci si taktiež mohli prezrieť všetky najmodernejšie zariadenia Pravets Golf Clubu.

Nasledujúci deň  sa niesol v znamení prednášok. Vystúpili  speakri ako Jordan Fairweather z Braemar Golfu,  superintendant Pravets Golf Club, David Harrison z firmy Campey Turfcare Systems, Gabor Zsigo reprezentujúci firmu Everris, Teodor Denchev z firmy TORRO, Alexander Obeica z firmy SMG, marketingový tím Petko a Ilitza zo spoločnosti Syngenta a Burak Curak z firmy Rainbird.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 155) Pridať komentár
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next
 
top-kreditka.ru
top-kreditka.ru
02.04.22 17:13

Здраствуйте!
Ребят, кто нибудь брал кредитные карты через веб сайт: https://top-kreditka.ru/kredit[..]
Очень классные условия предлагают, но отзывов мало...


top-kreditka.ru
top-kreditka.ru
20.02.22 13:22

Добрый день!
Друзья, кто нибудь брал осаго через портал: top-kreditka.ru Очень заманчивые условия предлагают, но отзывов нигде не могу найти...

top-kreditka.ru
top-kreditka.ru
25.01.22 14:29

Добрый день!
Ребята, кто нибудь оформлял РКО через веб портал:
top-kreditka.ru?
Очень заманчивые условия предлагают, но отзывов нигде не могу найти...

займы
кредитки
25.01.22 09:57

Добрый день!
Хотите выбрать и заказать максимально выгодную кредитную карту под свои нужды?
Тогда переходите по ссылке ниже, заполняйте поля анкеты, и мы выберем для вас выгодную кредитную карту от топ 10 надежных банков России!
кредитная карта почта банк оформить
Также на сайте доступен: каталог потребительских кредитов, ипотек, предложений по страхованию авто (каско и осаго), РКО.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next