Golf Online

Allianz Ladies Slovak Open na Táľoch má svoju víťazku!

Najprestížnejší golfový turnaj na Slovensku Allianz Ladies Slovak Open pozná svoju druhú víťazku v histórii. Stala sa ňou len 22 ročná Caroline Hedwall. Je to jej prvé víťazstvo v seriáli Ladies European Tour.

"S výsledkom 11 pod par musím byť spokojná. Hralo sa mi fantasticky, po výbornom odpale na 18. jamke som už vedela, že mi víťazstvo nikto nezoberie. Je to úžasný pocit," povedala po turnaji mladá Švédka. Zo Slovenska si odnáša 52 500 EUR.  Na druhom mieste skončila Christel Boeljon z Holandska s výsledkom -9 a prvú trojku uzatvára Angličanka Rachel Jennings, ktorá zahrala 7 úderov pod par.

Slovenke Zuzane Kamasovej sa po prvých dvoch dňch už tak nedarilo a nakoniec skončila na delenom 49. mieste. "Nehralo sa mi dnes dobre, zle som začala a vlieklo sa to so mnou ďalej. Som ale rada, že prišlo tento rok viac ľudí, ako minulý," povedala Zuzana Kamasová.

Nedarilo sa ani legende ženského golfu Laure Davies, ktorá skončila na delenom 11. mieste.

O rozruch sa postarala mladá Thajka Nontaya Srisawang. Zahrala svoju prvú hole in one vo svojej kariére na jamke č. 17 a vyhrala auto Škoda Yeti. 23-ročná hráčka z mesta Chagmai v Severnom Thajsku na zvládnutie 225 yardovej jamky použila päťku-železo.

"Neuvedomila si, že je za to cena, aj keď otec Arnont si auto odfotil pred klubovou reštauráciou ešte pred začiatkom finálneho kola v nedeľu. Videla som na greene loptičku Becky (Morgan) a povedala som „ že by to bola hole-in-one?“ a potom som loptičku našla v jamke. Bolo to veľmi vzrušujúce,” povedala Srisawang, ktorá nakoniec skončila na delenom 29. mieste s výsledkom +3.

"Ešte vôbec neviem, čo s tým autom budem robiť," povedala golfistka po turnaji.
 
Turnaj Allianz Ladies Slovak Open 2011 sa hral len na tri kolá. Riaditeľka turnaja Yvonne Cassidyová sa pre riziko búrok a vytrvalý dážď v sobotu rozhodla štvrté kolo zrušiť.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 66 70(komentárov: 9745) Pridať komentár
 
LUXE DESIGN
Luxe Design
17.06.22 07:14

A very awesome blog post. We are really grateful for your blog post. You will find a lot of approaches after visiting your post. I was exactly searching for. Thanks for such a post and please keep it up. Great work.
Office interior design
livin[..] room design

engineering consultants
DAT
17.06.22 07:09

I definitely enjoy every little bit of it. It is a great website and a nice share. I want to thank you. Good job! You guys do a great blog and have some great content. Keep up the good work.
villa design in dubai
engineering consultants in abu dhabi

https://oncasino.io/
바카라사이트
17.06.22 05:23

Of course, your article is good enough, 바카라사이트 but I thought it would be much better to see professional photos and videos together. There are articles and photos on these topics on my homepage, so please visit and share your opinions.

azithromycin 250 mg
cost of zithromax
16.06.22 19:19

osta kamagra super kamagra dapoxetine kamagra oral jelly gel 7x 100mg what is kamagra 100mg oral jelly

mtiom
mtom
16.06.22 07:56

I’m not sure where you are getting your information, but good topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more. Thanks for fantastic info I was looking for this information for my mission. 출장안마

=-=-=-
You can definitely see your expertise within the paintings you write. The world hopes for more passionate writers like you who are not afraid to mention how they believe. All the time go after your heart. 토닥이