Golf Online

Allianz Ladies Slovak Open na Táľoch má svoju víťazku!

Najprestížnejší golfový turnaj na Slovensku Allianz Ladies Slovak Open pozná svoju druhú víťazku v histórii. Stala sa ňou len 22 ročná Caroline Hedwall. Je to jej prvé víťazstvo v seriáli Ladies European Tour.

"S výsledkom 11 pod par musím byť spokojná. Hralo sa mi fantasticky, po výbornom odpale na 18. jamke som už vedela, že mi víťazstvo nikto nezoberie. Je to úžasný pocit," povedala po turnaji mladá Švédka. Zo Slovenska si odnáša 52 500 EUR.  Na druhom mieste skončila Christel Boeljon z Holandska s výsledkom -9 a prvú trojku uzatvára Angličanka Rachel Jennings, ktorá zahrala 7 úderov pod par.

Slovenke Zuzane Kamasovej sa po prvých dvoch dňch už tak nedarilo a nakoniec skončila na delenom 49. mieste. "Nehralo sa mi dnes dobre, zle som začala a vlieklo sa to so mnou ďalej. Som ale rada, že prišlo tento rok viac ľudí, ako minulý," povedala Zuzana Kamasová.

Nedarilo sa ani legende ženského golfu Laure Davies, ktorá skončila na delenom 11. mieste.

O rozruch sa postarala mladá Thajka Nontaya Srisawang. Zahrala svoju prvú hole in one vo svojej kariére na jamke č. 17 a vyhrala auto Škoda Yeti. 23-ročná hráčka z mesta Chagmai v Severnom Thajsku na zvládnutie 225 yardovej jamky použila päťku-železo.

"Neuvedomila si, že je za to cena, aj keď otec Arnont si auto odfotil pred klubovou reštauráciou ešte pred začiatkom finálneho kola v nedeľu. Videla som na greene loptičku Becky (Morgan) a povedala som „ že by to bola hole-in-one?“ a potom som loptičku našla v jamke. Bolo to veľmi vzrušujúce,” povedala Srisawang, ktorá nakoniec skončila na delenom 29. mieste s výsledkom +3.

"Ešte vôbec neviem, čo s tým autom budem robiť," povedala golfistka po turnaji.
 
Turnaj Allianz Ladies Slovak Open 2011 sa hral len na tri kolá. Riaditeľka turnaja Yvonne Cassidyová sa pre riziko búrok a vytrvalý dážď v sobotu rozhodla štvrté kolo zrušiť.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 11 15(komentárov: 11095) Pridať komentár
 
metoprolol 50mg coupon
metoprolol 25mg australia
15.03.23 18:07

cheap zyvox zyvox 600mg generic zyvox uk

digoxinmg canada
digoxinmg generic
15.03.23 17:03

how to purchase zofran 4mg zofran without prescription how to purchase zofran

https://stemedhub.org/members/16891/blog/2022/07/-
온카맨검증커뮤니티
14.03.23 16:02

Heya i am for the primary time here. I found this board and I in finding It truly useful & it helped me out a lot. I’m hoping to offer something again and help others such as you aided me. 온카맨검증커뮤니티

토토사이트
토토사이트
14.03.23 15:26

This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. 토토사이트

https://marclefur.blogg.se/2022/february/entry.htm
토토경비대
14.03.23 15:25

A lot of thanks for all of your work on this site. Betty really loves setting aside time for internet research and it is simple to grasp why. Most people learn all concerning the dynamic manner you convey rewarding tips on the website and as well encourage participation from visitors about this point plus my princess is undoubtedly being taught a great deal. Enjoy the rest of the new year. You have been conducting a fabulous job. job 토토경비대