Golf Online

Allianz Ladies Slovak Open na Táľoch má svoju víťazku!

Najprestížnejší golfový turnaj na Slovensku Allianz Ladies Slovak Open pozná svoju druhú víťazku v histórii. Stala sa ňou len 22 ročná Caroline Hedwall. Je to jej prvé víťazstvo v seriáli Ladies European Tour.

"S výsledkom 11 pod par musím byť spokojná. Hralo sa mi fantasticky, po výbornom odpale na 18. jamke som už vedela, že mi víťazstvo nikto nezoberie. Je to úžasný pocit," povedala po turnaji mladá Švédka. Zo Slovenska si odnáša 52 500 EUR.  Na druhom mieste skončila Christel Boeljon z Holandska s výsledkom -9 a prvú trojku uzatvára Angličanka Rachel Jennings, ktorá zahrala 7 úderov pod par.

Slovenke Zuzane Kamasovej sa po prvých dvoch dňch už tak nedarilo a nakoniec skončila na delenom 49. mieste. "Nehralo sa mi dnes dobre, zle som začala a vlieklo sa to so mnou ďalej. Som ale rada, že prišlo tento rok viac ľudí, ako minulý," povedala Zuzana Kamasová.

Nedarilo sa ani legende ženského golfu Laure Davies, ktorá skončila na delenom 11. mieste.

O rozruch sa postarala mladá Thajka Nontaya Srisawang. Zahrala svoju prvú hole in one vo svojej kariére na jamke č. 17 a vyhrala auto Škoda Yeti. 23-ročná hráčka z mesta Chagmai v Severnom Thajsku na zvládnutie 225 yardovej jamky použila päťku-železo.

"Neuvedomila si, že je za to cena, aj keď otec Arnont si auto odfotil pred klubovou reštauráciou ešte pred začiatkom finálneho kola v nedeľu. Videla som na greene loptičku Becky (Morgan) a povedala som „ že by to bola hole-in-one?“ a potom som loptičku našla v jamke. Bolo to veľmi vzrušujúce,” povedala Srisawang, ktorá nakoniec skončila na delenom 29. mieste s výsledkom +3.

"Ešte vôbec neviem, čo s tým autom budem robiť," povedala golfistka po turnaji.
 
Turnaj Allianz Ladies Slovak Open 2011 sa hral len na tri kolá. Riaditeľka turnaja Yvonne Cassidyová sa pre riziko búrok a vytrvalý dážď v sobotu rozhodla štvrté kolo zrušiť.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 21 25(komentárov: 11394) Pridať komentár
 
https://hrtv24.com/
해외축구중계
05.06.23 10:08

Wonderful article. Thanks too much for the breakdown you have presented here. I am still sort-of an illiterate on this topic. So this post was really helpful to me personally. My husband just launched his own ebook on this issue and I think some things learned from your post would enable me personally to give him the necessary support. Thanks! 해외축구중계

https://hoffmanblog.org/
슬롯커뮤니티
05.06.23 09:47

I've been looking for info on this topic for a while. I'm happy this one is so great. Keep up the excellent work 슬롯커뮤니티

https://casinoplayday.com/
카지노메이저사이트
05.06.23 09:23

Hi buddies, it is great written piece entirely defined, continue the good work constantly 카지노메이저사이트

https://bmtv24.com/
해외축구중계
05.06.23 08:55

Yes i am totally agreed with this article and i just want say that this article is very nice and very informative article.I will make sure to be reading your blog more. You made a good point but I can't help but wonder, what about the other side? !!!!!!Thanks 해외축구중계

Gary_kem
Gary_kem
05.06.23 08:42

Мы снабжаем починку домашней гаджетов в Санкт-Петербурге по приемлемой цене. Команда команда опытных ремонтников поможет тебе оперативно и качественно вылечить всякую проблему с вашей бытовой гаджетами. Мы с радостью предлагаем обширный спектр работ, с обычного чинки до трудной замены деталей.
Мы все используем исключительно высококачественные надежные компоненты и ресурсы, соответственно вы, как наши клиенты сможете быть уверены , что ваша техника окажется исправлена адекватно и продлится много лет.
Наша мастера отправляются к ремонт в всякий округ Питера и прилегающего поселения.
Мы все намерены гарантировать высококачественное поддержку и удовлетворение покупателей, поэтому не стесняйтесь связываться к нас, в случае у вас есть возникли вопросцы или неуверенности относительно чинки вашей хозяйственной гаджетов.
https://dzen.bloggerchest.com/19680049/%D0%A0%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D1%8D%D0%BB%D0%B5%D0%[..]