Golf Online

Allianz Ladies Slovak Open na Táľoch má svoju víťazku!

Najprestížnejší golfový turnaj na Slovensku Allianz Ladies Slovak Open pozná svoju druhú víťazku v histórii. Stala sa ňou len 22 ročná Caroline Hedwall. Je to jej prvé víťazstvo v seriáli Ladies European Tour.

"S výsledkom 11 pod par musím byť spokojná. Hralo sa mi fantasticky, po výbornom odpale na 18. jamke som už vedela, že mi víťazstvo nikto nezoberie. Je to úžasný pocit," povedala po turnaji mladá Švédka. Zo Slovenska si odnáša 52 500 EUR.  Na druhom mieste skončila Christel Boeljon z Holandska s výsledkom -9 a prvú trojku uzatvára Angličanka Rachel Jennings, ktorá zahrala 7 úderov pod par.

Slovenke Zuzane Kamasovej sa po prvých dvoch dňch už tak nedarilo a nakoniec skončila na delenom 49. mieste. "Nehralo sa mi dnes dobre, zle som začala a vlieklo sa to so mnou ďalej. Som ale rada, že prišlo tento rok viac ľudí, ako minulý," povedala Zuzana Kamasová.

Nedarilo sa ani legende ženského golfu Laure Davies, ktorá skončila na delenom 11. mieste.

O rozruch sa postarala mladá Thajka Nontaya Srisawang. Zahrala svoju prvú hole in one vo svojej kariére na jamke č. 17 a vyhrala auto Škoda Yeti. 23-ročná hráčka z mesta Chagmai v Severnom Thajsku na zvládnutie 225 yardovej jamky použila päťku-železo.

"Neuvedomila si, že je za to cena, aj keď otec Arnont si auto odfotil pred klubovou reštauráciou ešte pred začiatkom finálneho kola v nedeľu. Videla som na greene loptičku Becky (Morgan) a povedala som „ že by to bola hole-in-one?“ a potom som loptičku našla v jamke. Bolo to veľmi vzrušujúce,” povedala Srisawang, ktorá nakoniec skončila na delenom 29. mieste s výsledkom +3.

"Ešte vôbec neviem, čo s tým autom budem robiť," povedala golfistka po turnaji.
 
Turnaj Allianz Ladies Slovak Open 2011 sa hral len na tri kolá. Riaditeľka turnaja Yvonne Cassidyová sa pre riziko búrok a vytrvalý dážď v sobotu rozhodla štvrté kolo zrušiť.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 26 30(komentárov: 12075) Pridať komentár
 
adsda
먹튀검증
23.09.23 11:07

나는 당신의 블로그를 정말 좋아합니다. 훌륭한 기사. 가장 분명한 것은 사람들이 할 수 있기 전에 배워야합니다. 먹튀검증

https://drcasinosite.com/
온라인카지노
23.09.23 10:57

주목할만한 기사, 특히 유용합니다! 나는 이것에서 조용히 시작했고 더 잘 알게되고 있습니다! 기쁨, 계속해서 더 인상적 온라인카지노

dfgfh
nba중계
23.09.23 10:54

당신의 기사는 정말 사랑스러워 보입니다. 여기 당신이 좋아할만한 사이트 링크가 있습니다. nba중계

아이러브밤
아이러브밤
23.09.23 10:52

주목할만한 기사, 특히 유용합니다! 나는 이것에서 조용히 시작했고 더 잘 알게되고 있습니다! 기쁨, 계속해서 더 인상적 아이러브밤

https://kalemuni.com/الجامعات-الخاصة-في-تركيا/
james
23.09.23 10:38

Politics is of course very annoying, politicians do annoy me because of their bad performance’ جامعات تركيا