Golf Online

Ázia, budúcnosť golfového biznisu?

Ak organizátor konferencie dosiahne nárast návštevnosti o 400% za posledné 3 roky a k tomu dokáže dostať do jednej miestnosti v rovnakom čase také golfové osobnosti ako je Jack Nicklaus, Gary Player, či Peter Thomson, treba sa mu snáď už len pokloniť.

Mike Sebastian, výkonný riaditeľ Asia Pacific Golf Development a jeho neveľký team zo Singapuru to dokázali. Ázijský summit sa za 3 roky svojej existencie stal neopominuteľnou golfovou udalosťou s celosvetovým významom.

Golf sa stal olympijským športom a možno povedať, že Ázia sa stáva golfovým kontinentom. Potenciál tejto časti zemegule je obrovský a všetci kľúčoví hráči golfového biznisu si to uvedomujú.

Ako povedal Jack Nicklaus (Nicklaus Design), po analýze vysvitlo, že len 0,3% ich práce bolo v USA, 7% v Európe a viac ako 90% v Ázii.

Takisto aj výstava (trade only), ktorá prebiehala súčasne s konferenciou bola veľmi vysoko hodnotená. Ako sa vyjadril jeden z vystavovateľov, mal možnosť sa stretnúť takmer výlučne s ľuďmi na postoch s vysokou mierou rozhodovacích právomocí. Obchodné rokovania sa tak niesli v úplne inom duchu a s úplne inými perspektívami.

Asian Golf Pacific Summit 2010 sa plánuje v exotickom  Bangkoku na 18.-20. októbra 2010.

Medzi spíkrami sú už potvrdené také mená ako Greg Norman či Annika Sorenstam. Narastie  návštevnosť opäť o 100% ? Kto vie... Jedno je však isté : pre súčasnosť a predpovedateľnú budúcnosť je práve Ázia miestom , kde sa dejú a budú diať najvzrušujúcejšie a najdynamickejšie udalosti  v golfovom biznise.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 6 10(komentárov: 24) Pridať komentár
 
Clomiphene Buy
Clomiphene citrate
02.03.19 18:16

Clomiphene Buy When do side effects of Clomiphene Citrate start? Clomiphene Buy online store reviews.

Erectile Dysfunction
Erectile Dysfunction
26.02.19 06:44

Order natural remedies for ED interaction with alcohol.
Are natural remedies for ED problems side effects real? erectile dysfunction treatments medication cost.
Read reviews on online sites outside us for erectile dysfunction without prescription. erectile dysfunction treatment side effects for women.

Dysfunction Erectile
Erectile Dysfunction
26.02.19 02:21

Side effects of best erectile dysfunction supplements review.
How long after quitting natural erectile dysfunction cures do side effects go away? supplements for erectile dysfunction reviews.
Best company to buy erectile dysfunction treatments online reviews. erectile dysfunction cures review.

Erectile Dysfunction
Erectile Dysfunction
26.02.19 02:15

That best erectile dysfunction supplements interaction with alcohol.
Can i drink alcohol and take erectile dysfunction supplements, is mixing erectile dysfunction treatments and alcohol bad? natural remedy for ED online ordering reviews.
Online generic erectile dysfunction cures without prescription reviews. best erectile dysfunction supplements comments reviews.

Erectile Dysfunction
Erectile Dysfunction
26.02.19 01:47

How to order natural cures for erectile dysfunction tablets generic.
How to counteract treatment of erectile dysfunction side effects? natural erectile dysfunction cures drug generic.
Best place to buy natural cures for erectile dysfunction online reviews. erectile dysfunction cures side effects unreversable.