Golf Online

Ázia, budúcnosť golfového biznisu?

Ak organizátor konferencie dosiahne nárast návštevnosti o 400% za posledné 3 roky a k tomu dokáže dostať do jednej miestnosti v rovnakom čase také golfové osobnosti ako je Jack Nicklaus, Gary Player, či Peter Thomson, treba sa mu snáď už len pokloniť.

Mike Sebastian, výkonný riaditeľ Asia Pacific Golf Development a jeho neveľký team zo Singapuru to dokázali. Ázijský summit sa za 3 roky svojej existencie stal neopominuteľnou golfovou udalosťou s celosvetovým významom.

Golf sa stal olympijským športom a možno povedať, že Ázia sa stáva golfovým kontinentom. Potenciál tejto časti zemegule je obrovský a všetci kľúčoví hráči golfového biznisu si to uvedomujú.

Ako povedal Jack Nicklaus (Nicklaus Design), po analýze vysvitlo, že len 0,3% ich práce bolo v USA, 7% v Európe a viac ako 90% v Ázii.

Takisto aj výstava (trade only), ktorá prebiehala súčasne s konferenciou bola veľmi vysoko hodnotená. Ako sa vyjadril jeden z vystavovateľov, mal možnosť sa stretnúť takmer výlučne s ľuďmi na postoch s vysokou mierou rozhodovacích právomocí. Obchodné rokovania sa tak niesli v úplne inom duchu a s úplne inými perspektívami.

Asian Golf Pacific Summit 2010 sa plánuje v exotickom  Bangkoku na 18.-20. októbra 2010.

Medzi spíkrami sú už potvrdené také mená ako Greg Norman či Annika Sorenstam. Narastie  návštevnosť opäť o 100% ? Kto vie... Jedno je však isté : pre súčasnosť a predpovedateľnú budúcnosť je práve Ázia miestom , kde sa dejú a budú diať najvzrušujúcejšie a najdynamickejšie udalosti  v golfovom biznise.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 11 15(komentárov: 24) Pridať komentár
 
Dysfunction Erectile
Dysfunction Erectile
26.02.19 01:08

Tablets natural remedies for erectile dysfunction medication generic.
Quit erectile dysfunction treatment side effects shedding? best erectile dysfunction supplements online ordering reviews.
Get free samples now erectile dysfunction treatment reviews. erectile dysfunction treatment side effects sexually.

Erectile Dysfunction
Erectile Dysfunction
26.02.19 00:08

How to order supplement for erectile dysfunction side effects for men.
How many people report natural cures for erectile dysfunction side effects? erectile dysfunction treatments side effects list.
Getting an online presciption and buying ED natural remedies online reviews. remedies for erectile dysfunction side effects heart.

Clomiphene citrate
Buy Clomiphene
23.02.19 05:28

Order Clomid (Clomiphene Citrate) generic. Order Clomiphene Citrate generic. Clomiphene online canada reviews. Mail Order Clomid (Clomiphene Citrate) capsules.

Buy Clomiphene
Clomiphene 50 mg
23.02.19 03:17

Order Clomiphene medication generic. Clomid capsules cost. Clomid (Clomiphene Citrate) side effects spine. Ordering Clomid generic.

Clomiphene citrate for men
Buy Clomiphene
23.02.19 02:21

Order Clomiphene drug store. Clomiphene Citrate online canada pharmacy reviews. Generic Clomiphene Citrate tablet. Clomid and alcohol interaction.