Golf Online

Ázia, budúcnosť golfového biznisu?

Ak organizátor konferencie dosiahne nárast návštevnosti o 400% za posledné 3 roky a k tomu dokáže dostať do jednej miestnosti v rovnakom čase také golfové osobnosti ako je Jack Nicklaus, Gary Player, či Peter Thomson, treba sa mu snáď už len pokloniť.

Mike Sebastian, výkonný riaditeľ Asia Pacific Golf Development a jeho neveľký team zo Singapuru to dokázali. Ázijský summit sa za 3 roky svojej existencie stal neopominuteľnou golfovou udalosťou s celosvetovým významom.

Golf sa stal olympijským športom a možno povedať, že Ázia sa stáva golfovým kontinentom. Potenciál tejto časti zemegule je obrovský a všetci kľúčoví hráči golfového biznisu si to uvedomujú.

Ako povedal Jack Nicklaus (Nicklaus Design), po analýze vysvitlo, že len 0,3% ich práce bolo v USA, 7% v Európe a viac ako 90% v Ázii.

Takisto aj výstava (trade only), ktorá prebiehala súčasne s konferenciou bola veľmi vysoko hodnotená. Ako sa vyjadril jeden z vystavovateľov, mal možnosť sa stretnúť takmer výlučne s ľuďmi na postoch s vysokou mierou rozhodovacích právomocí. Obchodné rokovania sa tak niesli v úplne inom duchu a s úplne inými perspektívami.

Asian Golf Pacific Summit 2010 sa plánuje v exotickom  Bangkoku na 18.-20. októbra 2010.

Medzi spíkrami sú už potvrdené také mená ako Greg Norman či Annika Sorenstam. Narastie  návštevnosť opäť o 100% ? Kto vie... Jedno je však isté : pre súčasnosť a predpovedateľnú budúcnosť je práve Ázia miestom , kde sa dejú a budú diať najvzrušujúcejšie a najdynamickejšie udalosti  v golfovom biznise.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 16 20(komentárov: 24) Pridať komentár
 
Clomiphene for men
Clomiphene citrate
23.02.19 00:14

Side effects of Clomiphene price. Clomiphene capsules price. Information on the capsules Clomiphene generic. How to order Clomiphene Citrate prescribed.

ClomidAdislamy
ClomidAdislamy
22.02.19 04:13

Clomiphene tablets side effects. Information on the drug Clomid (Clomiphene Citrate) cost. Generic Clomid cost. Mail Order Clomiphene Citrate cost.

ClomidAdislamy
ClomidAdislamy
21.02.19 23:39

Clomid 100mg, 50mg. Generic drug for Clomiphene Citrate.

ClomidAdislamy
ClomidAdislamy
21.02.19 22:36

How common are the side effects of Clomiphene? fertility drugs clomid side effects for stopping.

ClomidAdislamy
ClomidAdislamy
21.02.19 09:11

What is Clomid side effects? clomiphene side effects for women. Best place buy clomid fertility online reviews. Side effects of Clomid side effects. Clomid 100mg, 50mg - drug. clomid. Clomiphene Citrate 100mg, 50mg. Ordering Clomiphene Citrate.