Golf Online

Bernhard brúsky prispeli k výbornej kvalite povrchu ihrísk PGA Tour FedExCup

Kvalitne nabrúsené vretená  kosačiek sú nevyhnutné k dosiahnutiu prvotriedneho povrchu, nevyhnutného pre turnaje najvyššej úrovne.

Spoločnosť Bernhard and Company, ktorá je lídrom v oblasti výroby brúsok na vretená a spodné nože, participovala na prípravách ihrísk, ktoré hostili turnaje PGA Tour Fedex. 

Greenkeeperské týmy ihrísk Liberty National (The Barclays) , TPC Boston (Deutsche Bank Championship), Conway farms  (BMW Championship) a East Lake Golf Club (Tour Championship by Coca Cola) sa spoľahli na vysokokvalitné  Bernhard brúsky s cieľom zabezpečiť dokonale ostré čepele kosačiek a ostatných strojov.

Čistý rez má zásadný vplyv na zdravie trávnika, minimalizuje plochu listu a počet buniek, ktoré sú rezom poškodené. Naopak dôsledkom kosenia tupými vretenami je pomalá regenerácia buniek, jej zvýšené nároky na energiu, živiny a menšia odolnosť voči chorobám. 


Mnoho špičkových golfových ihrísk využíva brúsky vretien Express  Dual  a brúsky spodných nožov Anglemaster aby boli ich mechanizmy v  ideálnom stave.

Odborníci zo spoločnosti Bernhard boli aj osobne prítomní na ihriskách a poskytli konzultačné a poradenské služby, zdieľali  skúsenosti, ktoré nazhromaždili počas dlhých rokov pôsobenia v golfovom priemysle.

"Sme v dlhoročnom partnerstve so všetkými štyrmi ihriskami a sme poctení , že sme im mohli byť nápomocní aj počas organizovania turnajov  FedExCup, " hovorí Peter Wood , prevádzkový riaditeľ Bernhard and Company . " Stalo sa to už pre nás tradíciou, že takýmto spôsobom participujeme a pomáhame na veľkých turnajoch, nakoľko kvalita našich brúsiek je nespochybniteľná. "
 

Brúsky Express Dual sa používajú najmä na brúsenie vretien, bez nutnosti demontáže kosačky. Všetky modely sú vybavené elektrickým zdvihom vretena a presným meracím systémom na dokonalé nastavenie vretena.
 
Brúsky  Anglemaster sa používajú na brúsenie spodných nožov. Sú veľmi rýchle a presné, vybavené digitálnym displayom, slúžiacim na nastavenie uhlu hrotov.

Viac informácií o brúskach spoločnosti Berhnard nájdete ma www.3gmachinery.eu.

Máte otázku ? Píšte na kmetyova@3gmachinery.eu

Bernhard Express Dual 4000 - brúska vretien
Bernhard Anglemaster - brúska spodných nožov