Golf Online

Bulharský premiér otvoril Harradinov ďalší projekt - Pravets Golf Club

Bulharský premiér Boyce Borisov sa spolu s výkonným riaditeľom PGA Europe Ianom Randallom, Keithom Haslamom z Braemer Golfu a vlastníkmi Vassilom Zlatevom a Lachezarom Todorovom zúčastnili slávnostného otvorenia nového golfového rezortu.

Slávnostnú ceremóniu navštívilo viac ako 400 hostí a z terasy ohromujúceho klubového domu si mohli vychutnať nádherný výhľad na nové ihrisko Petera Harradina. Premiér bol potom vyzvaný aby urobil prvý put na double greene 9.a18. jamky.

Peter Harradine sa zúčastnil Grand Openingu v sprievode svojho syna Michaela. Michael je najstarší z jeho troch detí, zostal verný tradícii a vydal sa v stopách svojho otca a starého otca.

Peter Harradine: „Celý tým odviedol skvelú prácu, ihrisko je vo výbornom stave, niektoré greeny patria k najlepším aké som videl  na tak mladom ihrisku. Je to silný  emocionálny moment  že ihrisko je otvorené a bol som veľmi príjemne prekvapený faktom, že úvodný Braemar Golf Team Challenge turnaj hralo 132 ľudí. Som veľmi hrdý a šťastný, že som tu, môžem vidieť ľudí hrať a že Pravets Golf Club bude hostiť PGA Professional Championship v Európe.

Ian Randall, výkonný riaditeľ PGA, dodáva:
„Ihrisko som mal možnosť vidieť v minulom roku keď sa stavalo a potom až teraz, keď je hotové. Fascinujúca zmena. Je to fantastické golfové ihrisko v nádhernom prostredí, som si istý, že bude výzvou pre všetkých profesionálnych hráčov. Má mnoho jamiek, kde sa oplatí riskovať a to je dobrým predpokladom vzrušujúcich turnajov. Takisto sa mi veľmi páči slogan Everyone Can Play, ktorý považujem za zásadnú filozofiu golfu do budúcna. Golf musí byť športom pre všetkých, nezávisle na veku či sociálnej a ekonomickej situácii.

Pravets Golf & Spa Resort sa nachádza len 50 km od Sofie, v júni 2010bolo otvorených prvých 9 jamiek.  Ide o golfové ihrisko parkového typu, s dĺžkou 6 470m, par 72.  U väčšiny jamiek vstupuje do hry voda, ktorá je skutočnou výzvou pre väčšinu golfistov.  Najkrajšou jamkou je jamka č.8 s ostrovným greenom a kamenným mostom,  medzi najťažšie patrí jamka č.15 hraná cez vodu.

Manažment Pravet Golf & Spa Resort vykonáva firma Braemar Golf St Andrews, medzinárodná spoločnosť so sídlom v St. Andrews, ktorá sa zaoberá developmentom a profesionálnym manažmentom projektov v Európe,  Strednom východe či severnej Afrike.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 21 25(komentárov: 260) Pridať komentár
 
https://supermenschthemovie1.yektablog.net/
토토하이 먹튀검증커뮤니티
07.06.23 08:53

i am interested this informative article. There are so many things noted right here i had in no way idea of earlier than. You have got made me understand there's a couple of way to reflect onconsideration on this stuff . That is my first visit in your blog! We are a crew of volunteers and new projects within the equal niche. Blog gave us beneficial information to paintings. You've got done an excellent task! Remarkable put up. I have been examining approximately this issue. So a dedication of thankfulness is all collectively to publish. Totally cool post. It 's exceptionally exceptionally good enough and useful put up. Thanks . This is critical, even though it's vital to help you head over to it weblink: 토토하이 먹튀검증커뮤니티

안전공원
안전공원
07.06.23 08:51

It was a superb put up certainly. I thoroughly loved analyzing it in my lunch time. Will absolutely come and visit this blog extra frequently. Thanks for sharing. I was simply browsing via the net looking for a few records and came across your weblog. I am inspired through the records which you have in this blog. It shows how properly you apprehend this concern. Bookmarked this web page, will come again for extra thank you for the amazing proportion. Your article has proved your tough paintings and enjoy you have got in this area. First-rate . I like it reading. What a respectable blog you've got right here. It'd be best if you refresh it all of the greater often. This factors is my gain. A lot obliged to you. Nice put up. 안전공원

https://eurofc212.my.cam/
안전지대 토토
07.06.23 08:46

I recently came across your blog and have been reading along. I found your website via Google while searching for a related topic, your website came up, it looks great. I have bookmarked it. Great info! I recently came across your blog and have been reading along. I especially appreciate content that has to do with beauty and fitness, so it’s of particular interest to me to see what you have here. Thanks for sharing this informative post with us, Keep sharing it in future also. There. I found your blog using msn. This is a really well written article. l make sure to bookmark it and return to read more of your useful info. Thanks for the post.
[url=https://eurofc212.my.cam/]안전지대 토토[/url]

https://meogtwibank.my.cam/
먹튀뱅크검증커뮤니티
07.06.23 08:24

I in reality like what you have got received right here, in reality like what you are mentioning and the very abundant liked. 먹튀뱅크검증커뮤니티

https://crozetpizza21.nethouse.ru/#/
토토
07.06.23 08:20

Thanks plenty for maintaining first-rate stuff. I'm very plenty grateful for this site. I have been looking to find a comfort or effective process to complete this process and that i think this is the most appropriate manner to do it successfully. I suppose i've in no way visible such blogs ever before that has entire matters with all details which i need. So kindly replace this ever for us. Such an terrific and useful publish this is. I clearly simply love it. It's so precise and so exceptional. I am simply amazed. I'm hoping that you maintain to do your work like this in the future additionally. Wow, happy to look this notable post. I hope this assume help any beginner for his or her top notch work. By using the way thanks for share this awesomeness . It's miles best time to make some plans for the future and it is time to be glad. I've study this put up and if i could i desire to suggest you a few exciting matters or hints.
[url=https://crozetpizza21.nethouse.ru/#/]토토[/url]