Golf Online

Ďalší úspech kosačky Baroness GM2800

Kosačka Baroness GM2800 opäť boduje!

Walmer & Kingsdown Golf Club, založený v roku 1909, začal nedávno používať rotačnú kosačku Baroness GM2800.  Neil Douglass, course manažér,  si dal naozaj záležať na tom aby vybral stroj, ktorý sa dokáže najlepšie vyrovnať s členitým a neľahkým terénom ihriska, veľmi obĺúbeného nielen u mužov, ale aj u žien a juniorov.

GM2800B je rotačná kosačka s piatimi žacími jednotkami a šírkou záberu 280cm, určená na veľké plochy rafov. Ide o výkonný  a flexibilný stroj skonštruovaný tak, aby mal vysoký pracovný výkon, špičkovú kvalitu kosenia a vynikajúcu manévrovatelnosť.

Päť nezávisle namontovaných žacích jednotiek zabezpečuje maximálne možné kopírovanie terénu za akýchkoľvek podmienok. Jedinečný systém nastavovania výšky umožňuje obsluhe zmeniť výšku kosenia v priebehu niekoľkých minút. Zadné žacie jednotky možno vysunúť do strán pre jednoduchý prístup pri nastavovaní a servisných prácach, čím sa tieto časti stávajú ľahko a rýchlo dostupnými.

Výkonný motor Kubota a motory pohonu kolies s vysokým krútiacim momentom zabezpečia kosačke GM2800 pohodlnú a bezpečnú prevádzku aj v náročnom teréne so svahmi a zákrutami.

Ihrisko Walmer & Kingsdown Golf Club je dlhé 6.471yardov, rozprestiera sa na hrebeňoch Downs. V roku 2012 -  v sezóne, ktorá sa vyznačovala  skutočne nepriaznivými podmienkami, nastali ideálne podmienky pre testovanie rôznych strojov. Neil Douglass je presvedčený, že kosačka GM2800 sa ukázala ako vynikajúca voľba – pri zvažovaní kľúčových faktorov ako kvalita kosenia, jednoduché nastavovanie výšky kosenia a bezproblémová údržba.

Značka Baroness si zakladá na vysokej kvalite svojich strojov, a toto je ďalší príklad zákazníka, ktorý  ocenil mnoho výhod kosačky GM2800 a vybral si ju do svojho portólia spomedzi  strojov konkurenčných značiek.  

Ak by ste chceli vedieť o kosačke GM2800B, napíšte nám.
Technické parametre GM 2800 nájdete TU.