Golf Online

Ďalšie turecké potešenie od EGD

European Golf Design navrhnú 18-jamkové ihrisko najvyššej kvality v tureckom Beleku.

Odkedy turecké ministerstvo cestovného ruchu určilo oblasť Belek ako vhodnú pre golf, vzniklo niekoľko golfových ihrísk; golfový rezort Olivion však bude prvým s voľne predajnými bytovými jednotkami. Spolu s ihriskom vznikne aj hotel a športová akadémia.

Základný plán vytvorili WATG, ktorí budú zodpovední aj za krajinné úpravy a architektonické koncepty rezortu. GEO zasa vytvoria udržateľnosť rozpočtu. V súčasnosti prebiehajú dizajnérske práce, výstavba má začať pred koncom roka 2010 a ihrisko bude otvorené v priebehu roka 2012.

Jeremy Slessor, generálny riaditeľ European Golf Design povedal: "Prijať pozvanie zúčastniť sa na tomto projekte bolo jedným z najľahších rozhodnutí, ktoré sme museli urobiť. Dostali sme šancu pracovať s vynikajúcim tímom, vedeným developerom, ktorý spozná a chce kvalitu. Tiež sa vraciame do oblasti Európy, v ktorej sme už behom ostatného desaťročia mali príležitosť pôsobiť."

Olivion je už štvrtým ihriskom v regióne Belek, na ktorom European Golf Design pracovali. Ďalšími sú Sultan a Pasha v Antalya Golf Club a Montgomerie v Papillon Golf Club. European Golf Design je spoločnou dizajnérskou firmou European Tour a IMG. Vznikla v roku 1992, odvtedy navrhla ihriská v Európe, Karibiku, na Blízkom východe a v Afrike. Spoločnosť stojí za The Twenty Ten ihriskom v Celtic Manor, ktoré hostí tohtoročný Ryder Cup, ako aj za pripravovanými projektmi v Chorvátsku, Dánsku, Grécku, Portugalsku, Rusku a Južnej Afrike.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 4(komentárov: 4) Pridať komentár
 
Gicanny
Gicanny
09.12.21 05:03
plaquenil cost
buy hcq
06.12.21 12:02

20 mg cialis

jiforry
jiforry
25.09.21 14:32
hulderm
hulderm
16.09.21 19:11