Golf Online

EGCOA avizuje renomovaných spíkrov na svoju výročnú konferenciu!

6.ročník európskej Golf Business Conference sa bude konať v španielskej Marbelle. Hlavným mottom bude „Capturing the Opportunities“. Konferencia, ktorá spojí nielen uznávaných odborníkov, zástupcov zavedených organizácií a inštitúcií ale aj predstaviteľov mladých rozvíjajúcich sa trhov, sa bude konať od 30.11 – 2.12. v Luxurious Don Carlos Resort and Spa.

Hlavným mottom konferencie je „Capturing the Opportunities“. Voľne preložené – Ako využiť možnosti a príležitosti, ktoré súčasný golfový priemysel ponúka... Ako udržať prosperujúci biznis v tejto turbulentnej dobe.

Všetky kontroverzné aspekty pojmu Leadership vysvetlí Mike Leemhuis, súčasný CEO/ GM prestížneho Congressional Country Club Washington DC, hostiteľa tohtoročného US Open. Jeho interaktívna prezentácia bude mať titul „The ABC of Leadership – všetko čo ste chceli vedieť ale obávali ste sa na to opýtať“.

Jamie Edwards z Trained Brain je uznávaný spíker a špičkový odborník v oblasti koučovania. Venuje sa hlavne športovcom, ženám a pracuje aj pre niektoré organizácie. Jamieho unikátny prístup spočíva v kombinácií prvkov športového koučovania pre senior manažment, pretože verí, že zmena firmy ako celku musí začať zmenou jednotlivcov.

Ako ďalší spíkri vystúpia Mike Hudges, CEO americkej asociácie majiteľov golfových ihrísk (NGCOA) a Eric Wilborts, majiteľ najväčšej európskej siete fitness centier Health City a hlavný akcionár a bývalý CEO spoločnosti Blue Green, vlastniacej 48 golfových ihrísk v Belgicku a Francúzsku.

Zaregistrujte sa na 6. ročník konferencie čím skôr!

Využite zvýhodnenú sadzbu registračného poplatku.  Registrácia je možná online na oficiálnych stránkach www.conference.egcoa.eu.

Tento rok po prvýkrát bude súčasťou programu aj turnaj, ktorý sa uskutoční 2.12. v Capobino Golf.

Účastníci konferencie budú mať špeciálnu cenu pre ubytovanie v hoteli Don Carlos Resort & Spa!

EGCOA Director, Lodewijk Klootwijk povedal:”Španielsko je pre tohtoročnú konferenciu perfektnou destináciou. Len nedávno sme avizovali vznik španielskej asociácie majiteľov golfových ihrísk. Don Carlos Resort má široké spektrum možností pre delegátov a som si istý, že sa tam budú cítoť veľmi príjemne.  Priaznivá klíma, úžasná lokalita a vysoká úroveň služieb  - to všetko prispelo k jasnej voľbe. Verím, že to bude najlepšia konferencia EGCOA všetkých čias.

European Golf Business Conference organizuje Európska asociácia majiteľov golfových ihrísk (EGCOA). Má viac ako 650 členov z 24 krajín. Konferencia je určená pre majiteľov, výkonných riaditeľov, manažérov, dodávateľov, predstaviteľov národných asociácií, golfových architektov a ďalších priemyselných partnerov. Hlavným cieľom je umožniť stretnutie ľuďom z golfového priemyslu. Aby sa zoznámili, spoznali a nadviazali obchodné vzťahy či priateľstvá, ktoré im pomôžu zorientovať sa a následne vyriešiť to, čo potrebujú.

Chcete sa zúčastniť? Napíšte na info@golfonline.sk!

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 56 60(komentárov: 2159) Pridať komentár
 
JamesAlogy
JamesAlogy
21.06.22 23:41

canadian pharmacy cialis supreme suppliers mumbai india canada pharmacy 24 hour drug store

RaymondAcinc
RaymondAcinc
21.06.22 22:27
milync
milync
20.06.22 22:12

canada pharmacies prices http://medsmir.com/ online pharmacies king

Mauricearoge
Mauricearoge
20.06.22 11:38