Golf Online

EGCOA avizuje renomovaných spíkrov na svoju výročnú konferenciu!

6.ročník európskej Golf Business Conference sa bude konať v španielskej Marbelle. Hlavným mottom bude „Capturing the Opportunities“. Konferencia, ktorá spojí nielen uznávaných odborníkov, zástupcov zavedených organizácií a inštitúcií ale aj predstaviteľov mladých rozvíjajúcich sa trhov, sa bude konať od 30.11 – 2.12. v Luxurious Don Carlos Resort and Spa.

Hlavným mottom konferencie je „Capturing the Opportunities“. Voľne preložené – Ako využiť možnosti a príležitosti, ktoré súčasný golfový priemysel ponúka... Ako udržať prosperujúci biznis v tejto turbulentnej dobe.

Všetky kontroverzné aspekty pojmu Leadership vysvetlí Mike Leemhuis, súčasný CEO/ GM prestížneho Congressional Country Club Washington DC, hostiteľa tohtoročného US Open. Jeho interaktívna prezentácia bude mať titul „The ABC of Leadership – všetko čo ste chceli vedieť ale obávali ste sa na to opýtať“.

Jamie Edwards z Trained Brain je uznávaný spíker a špičkový odborník v oblasti koučovania. Venuje sa hlavne športovcom, ženám a pracuje aj pre niektoré organizácie. Jamieho unikátny prístup spočíva v kombinácií prvkov športového koučovania pre senior manažment, pretože verí, že zmena firmy ako celku musí začať zmenou jednotlivcov.

Ako ďalší spíkri vystúpia Mike Hudges, CEO americkej asociácie majiteľov golfových ihrísk (NGCOA) a Eric Wilborts, majiteľ najväčšej európskej siete fitness centier Health City a hlavný akcionár a bývalý CEO spoločnosti Blue Green, vlastniacej 48 golfových ihrísk v Belgicku a Francúzsku.

Zaregistrujte sa na 6. ročník konferencie čím skôr!

Využite zvýhodnenú sadzbu registračného poplatku.  Registrácia je možná online na oficiálnych stránkach www.conference.egcoa.eu.

Tento rok po prvýkrát bude súčasťou programu aj turnaj, ktorý sa uskutoční 2.12. v Capobino Golf.

Účastníci konferencie budú mať špeciálnu cenu pre ubytovanie v hoteli Don Carlos Resort & Spa!

EGCOA Director, Lodewijk Klootwijk povedal:”Španielsko je pre tohtoročnú konferenciu perfektnou destináciou. Len nedávno sme avizovali vznik španielskej asociácie majiteľov golfových ihrísk. Don Carlos Resort má široké spektrum možností pre delegátov a som si istý, že sa tam budú cítoť veľmi príjemne.  Priaznivá klíma, úžasná lokalita a vysoká úroveň služieb  - to všetko prispelo k jasnej voľbe. Verím, že to bude najlepšia konferencia EGCOA všetkých čias.

European Golf Business Conference organizuje Európska asociácia majiteľov golfových ihrísk (EGCOA). Má viac ako 650 členov z 24 krajín. Konferencia je určená pre majiteľov, výkonných riaditeľov, manažérov, dodávateľov, predstaviteľov národných asociácií, golfových architektov a ďalších priemyselných partnerov. Hlavným cieľom je umožniť stretnutie ľuďom z golfového priemyslu. Aby sa zoznámili, spoznali a nadviazali obchodné vzťahy či priateľstvá, ktoré im pomôžu zorientovať sa a následne vyriešiť to, čo potrebujú.

Chcete sa zúčastniť? Napíšte na info@golfonline.sk!

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 26 30(komentárov: 2464) Pridať komentár
 
dasdssd
asadasd
22.02.23 15:31

howdy i am so delighve an awesome day! 먹튀검증백과

먹튀검증
먹튀검증
22.02.23 15:15

very quality publish. I just stumbled upon your weblog and wanted to mention that i have in reality enjoyed browsing your blog posts. 먹튀검증

sdrfdg
토토사이트먹튀
22.02.23 15:15

hi. Cool put up. There’s an trouble along with your website online in chrome, and you may want to check this… the browser is the marketplace chief and a good element of people will pass over your notable writing due to this hassle. Very exciting topic, thanks for posting. “the deepest american dream isn't always the hunger for money or repute it's far the dream of settling down, in peace and freedom and cooperation, within the promised land.” with the aid of scott russell sanders.. Your website is virtually cool and that is a fantastic inspiring article. 토토사이트먹튀

https://demo.socialscript.com/blogs/view/9432/%EC%
먹튀
22.02.23 15:12

i'm appreciative of your assistance and look ahead to your continuing to work on our account. I virtually appreciate the type of subjects you publish here. Thanks for the submit. Notable articles and top notch format. Your weblog publish deserves all the superb remarks it’s been getting. I desired to thank you for this remarkable study!! I absolutely playing every little bit of it i've bookmarked you to check out new belongings you publish . You must don't forget taking component in a competition for one of the pleasant blogs at the net. I will advise this web sites! Brilliant beat ! I would like to apprentice while you amend your internet web site, how can i subscribe for a blog internet site? The account helped me a relevant deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast supplied bright transparent idea. I’m for the primary time right here. I found this board and that i discover it surely beneficial & it helped me out plenty. I'm hoping to give something again and aid others like you helped me. Nicely we really like to visit this website, many useful records we can get right here. I love analyzing your blog because it has very exciting subjects . I’ve located that inside the global these days, video games are without a doubt the modern-day rage with youngsters of every age. There are times whilst it may be extremely difficult to drag your children faraway from the video video games. In case you want the best of both worlds, there are lots of instructional gaming activities for kids. Tremendous put up. Essentially to follow up on the up-date of this subject matter on your internet site and desire to allow you to recognise truly how a whole lot i cherished the time you took to generate this precious publish. Inside the publish, you truely stated how to absolutely manage this matter with all ease. It would be my pleasure to acquire some more thoughts from your web page and come as a great deal as provide other human beings what i found out from you. Many thanks for your ordinary incredible attempt. I think youve made a few virtually beneficial factors. Now not as well lots of people might sincerely feel approximately this the first-rate manner you certainly did. Im clearly inspired that theres a lot about this be counted thats been exposed and also you also did it so well, with so significantly magnificence. Fantastic one you, guy! Surely top notch things correct right here. After have a look at several of the web websites on your web website now, i genuinely like your way of running a blog. I bookmarked it to my bookmark internet site listing and will also be checking returned soon. Pls take a look at out my internet site also and determine out if you agree -->