Golf Online

ENGO bude vystavovať na BTME 2015!

Plné haly, vypredané vzdelávacie prednášky a semináre, množstvo stretnutí a nadviazaných partnerstiev a iniciatív – to boli hlavné charakteristiky výstavy  BTME 2014 (8751 návštevníkov – najvyššie číslo v histórii)

Jej ďalší ročník sa blíži! Vynikajúcu možnosť k nadväzovaniu kontaktov budú mať nielen stovky  vystavovateľov v štyroch halách,  ale aj profesionáli, ktorí hojne využívajú vzdelávací program Continue to Learn.

Na najväčšej európskej výstave zameranej na výstavbu a starostlivosť o profesionálne trávniky budú mať svoje stánky aj najväčšie firmy ako Jacobsen, John Deere a Toro, spolu s ostatnými vystavovateľmi zameranými na architektúru a dizajn ihrísk, manažment, závlahy, drenáže, hnojivá, stroje atď.
Tisíce návštevníkov budú mať od 20.1.2015 k dispozícii štyri haly s dvoma hlavnými vchodmi.

CEO asociácie BIGGA Jim Croxton povedal: "Tento rok je náš vzdelávací program Continue to Learn najrozsiahlejší. Už máme stovky rezervácií  a očakávame až 3000 účastníkov. Som si istý, že v halách bude rušno. Sme radi, že opäť privítame spoločnosti ako Jacobsen, John Deere či  Toro. Každoročné stretnutia odborníkov na turf manažment v unikátnom prostredí Harrogate  si nesmiete nechať ujsť!“

Medzi vystavovateľmi bude tento rok po prvýkrát aj slovenská firma ENGO!

Stánok ENGO sa nachádza v hale B – B38.