Golf Online

ENGO získalo kontrakt na ďalšie golfové ihrisko v Rusku!

Engo získalo kontrakt na ďalšie golfové ihrisko v Rusku!

S potešením oznamujeme že ruská pobočka ENGO Group sa stala hlavným dodávateľom konštrukčných a inštalačných prác rezidenčného projektu s golfovým ihriskom Mill’s Creek neďaleko ruského Petrohradu.  

Kontrakt zahŕňa inštaláciu drenáží, výstavbu odpalísk, greenov a bunkerov, inštaláciu závlahového systému  a výsevy.

Projekt Mill‘s Creek (ruský názov Мельничный ручей) je rezidenčný projekt s 18 jamkovým golfovým ihriskom situovaný asi 70 min. jazdy severovýchodne od centra Petrohradu.

Dizajn ihriska bol navrhnutý tímom architektov prestížnej spoločnosti European Golf Design, vedeným Rossom McMurray. Master Plan projektu bol vytvorený firmou WATG. Manažment projektu zastreší renomovaná spoločnosť Braemar Golf zo škótskeho St. Andrews. Veľká časť zemných prác je už hotová a projekt rýchlo napreduje.

Pre ENGO Group je ruský Petrohrad momentálne centrom všetkých aktivít, nakoľko popri prácach na inštalácii závlahového systému TORO na projekte Strawberry Fields sa onedlho začnú aj práce na projekte Mill’s Creek. 18 jamkové ihrisko by malo byť vybudované počas obdobia 2015-2016. Nainštalovaný bude systém TORO s riadiacim systémom  Lynx.

Norbert Zaťko, riaditeľ ENGO Group:
„Je to pre nás obrovský úspech, jedná sa skutočne o vynikajúci projekt. Sme si istí, že dokážeme poskytnúť prvotriedne služby, využijeme všetky naše znalosti a skúsenosti z miestneho prostredia a tešíme sa na spoluprácu s významnými firmami z golfového odvetvia.“

Dennis Kotov, riaditeľ Mill’s Creek Development:
„Rozhodli sme sa prijať ponuku od ENGO Group, pretože sme si istí, že nám pomôžu vybudovať najlepšie golfové ihrisko v Rusku, obklopené príjemnou rezidenčnou štvrťou s niekoľkými jazerami a krásnou prírodou. Naším cieľom je zaradiť nádherný Petrohrad medzi vyhľadávané golfové destinácie.“