Golf Online

Garia - luxus na štyroch malých kolesách

Garia bola predstavená verejnosti ako exkluzívne golfové autíčko. Je to nádherný dizajnérsky kúsok, ktorý naviac v sebe skrýva všetko to najmodernejšie zo sveta automobilizmu.

Elektromotor od firmy, ktorá pre Ducati vyrába prevodovky, hliníkové profily od dodávateľa pre Aston Martin, Jaguar či Volvo. Predné nezávislé zavesenie kolies, hydraulické brzdy, digitálne ukazovatele, svetlá a smerovky. Elektromotor na jedno nabitie prejde asi 30 míľ.

Sedadlá a volant sú pokryté Alcantarou, milovníci športových áut si môžu dať nainštalovať aj športové sedačky. Zabudovaná chladnička (rovnaká ako v Bentley či Maybachu) so špeciálnou chladiacou nádobou na šampanské je samozrejmosťou.

Strecha z  karbónových vlákien má okienko a pred pred prudkým vetrom či dažďom  výborne ochráni predné sklo. Dozadu do stojanu sa pohodlne vmestia dva bagy.

Jedným zo spoluautorov je Dr.Heinrich Petra, otec malých automobilov Mini. Design s oblými krivkami navrhol známy dánsky designér Anders Lynge. Vybrať si môžete z osmičky farebných lakov karosérie, troch farieb kože na sedačkách a štyroch druhov kolies.

Výrobca, fínska továreň Valmet Automotive sľubuje aj pouličnú verziu, ktorá by sa mala testovať na bežných cestách v Spojených štátoch. Skrátka, narodil sa krásny a elegantný elektromobil, využiteľný nielen na golfovom ihrisku. Viac na www.garia.com.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 6 6(komentárov: 6) Pridať komentár
 
VHanoIgQLWCw
Sartaaj
09.12.14 00:46

Yes, you are true, they dont work in notalobby snlgieplayer launching (the bug is fixed but new version is not released yet), but you can play snlgieplayer from multiplayer battleroom just join one of Nitrogen autohost and do things as described in section (setting settings depends on each mission)For Spacebugs mode or simple skirmish game you just add one bot AI (Spacebugs AI or NOE AI for skirmish) and launch the game with writing !start in Nitrogen's battleroom chat or pressing Start game button in lobby.