Golf Online

Golf Jelka pre Ligu proti rakovine

TRÉNUJ A POMôŽ! Benefičná súťaž NEAREST TO THE PIN sa uskutoční 25-27.mája 2012 v areále Golf Jelka. Vyzbierané prostriedky v plnej výške budú odoslané v mene členov a návštevníkov na konto Ligy proti rakovine.

Klub Golf Jelka vás srdečne pozýva na prvý ročník charitatívnej súťaže Trénuj a pomôž!. Každý kto si od piatku 25. mája 16,00 do 18,00 v nedeľu 27. mája nájde do Golf Jelka cestu sa môže do súťaže zapojiť a prispieť na dobrú vec.

Súťaží sa v disciplíne „Nearest to the pin“, teda kto počas trvania súťaže svoju loptičku odpáli najbližšie k  cieľu vo vzdialenosti cca 60m. Na deti do 8 rokov čaká špeciálny cieľ vo vzdialenosti asi 30m.

Akcie sa môžu zúčastniť golfisti aj negolfisti – takýto typ súťaží často vyhrávajú ľudia, čo palicu držia v ruke prvýkrát. Každý účastník súťaže dostane košík loptičiek zadarmo, negolfistom požičiame zadarmo palice.

Vyzbierané prostriedky v plnej výške odošleme v mene členov a návštevníkov Golf Jelka na konto Ligy proti rakovine. Keďže nejde o oficiálnu verejnú zbierku, v prípade, že by ste mali obavy, že sa váš príspevok celý nepoužije podľa vašich predstáv, pošlite ho vopred priamo na účet Ligy proti rakovine č. 104 832 012/0200. Číslo účtu si môžete overiť na webstránke Ligy proti rakovine na www.lpr.sk/kontakt/. Do súťaže sa môžete zapojiť, keď pri príchode uvediete, akú sumu ste LPR venovali.

Súťaží sa v kategórii mužov, žien a detí do 8 rokov. Tento rok budú cenami členské hracie programy v Golf Jelka, tréningové hodiny s pro trénermi a vecné ceny venované partnermi klubu (upresníme v najbližšom čase).

Viac informácii o akcii nájdete na našej webovej stránke na facebooku www.facebook.com/golfjelka.

Ak sa vám páči, dajte o nej vedieť svojim známym!

PRÍDITE!! TEŠÍME SA NA VÁS!! Jar v Jelke je krásna.... :)

Ako prebieha súťaž?

Každý účastník súťaže na recepcii prispeje do našej benefičnej zbierky a dostane zodpovedajúci počet očíslovaných súťažných loptičiek. Pre poverčivejších radi poskytneme možnosť vybrať si ktorékoľvek z čísel, ktoré sú k ešte voľné. Za každú súťažnú loptičku oceníme vklad do pokladničky v hodnote aspoň 2 eurá. Vyzbierané prostriedky v plnej výške odošleme v mene členov
a návštevníkov Golf Jelka na konto Ligy proti rakovine. Súťažiaci, ktorí prispeli priamo platbou na účet Ligy proti rakovine nahlásia svoj príspevok a dostanú zodpovedajúci počet súťažných loptičiek.

Súťažnými loptičkami môže na stanovený cieľ (vlajka v „gríne“ označenom farebnou páskou) hrať z ktoréhokoľvek odpaľovacieho miesta na t-line odpaliska – z podložky alebo trávy pred podložkami, povolené je použitie týčka.

Do hodnotenia sa započítavajú len loptičky, ktoré skončia v súťažnom „gríne“ vyznačenom farebnou páskou okolo cieľovej vlajky – Pinu. Úder si môže nacvičiť bežnými rangovými loptičkami (každý súťažiaci dostane bezplatne žetón na 50 rangových loptičiek ku každej súťažnej loptičke)

Meranie vzdialenosti od cieľa.

Meranie vzdialenosti súťažných loptičiek od cieľa vykonáme v piatok a v sobotu večer pred zatvorením areálu a v nedeľu po 15,00. V prípade, že na cieľovom greene bude príliš veľa rangových a súťažných loptičiek, ktoré už prekážajú ďalším súťažiacim, zástupca klubu môže kedykoľvek odmerať vzdialenosť 3 loptičiek najbližšie k cieľu a odstrániť všetky loptičky z označeného cieľového grínu.

Súťaž sa otvára v piatok, 25. mája o 16,00 a končí v nedeľu 27. mája o 15,00.

Výsledky vyhlásime  v nedeľu 27. mája o 16,00 v klube a následne aj na stránke klubu na Facebooku (www.facebook.com/golfjelka) a webovej stránke klubu www.golf-jelka.sk.

Na výhry v súťaži nie je právny nárok a výhry nie je možné vymeniť za hotovostný ekvivalent. O sporných situáciach rozhoduje organizátor.

Partneri projektu:

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 637) Pridať komentár
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next
 
ofzpfmmh
ybijaqym
27.05.22 07:10

http://erythromycin1m.com/# erythromycin dosage

Dennisunify
Dennisunify
22.05.22 05:18
Robertvex
Robertvex
16.05.22 08:30
Dennisunify
Dennisunify
10.05.22 10:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next