Golf Online

Golfová akadémia bude súčasťou Olympijského komplexu Lužniki v Moskve

Thomas Perett & Lobb (TPL), firma dizajnujúca golfové ihriská, bola vybraná aby navrhla golfovú akadémiu v novom olympijskom športovom komplexe Lužniki v Moskve. Ide o najväčšie športové centrum v Európe.

Tento ojedinelý projekt prinesie golf do dejiska Olympijských hier z roku 1980 a 2008, finále Ligy majstrov medzi Manchestrom United a Chelsea.

Lužniki komplex sa môže pochváliť zázemím pre viac ako 40 rôznych športov a návštevnosťou pať miliónov ľudí ročne.

Cvičné plochy budú obsahovať 9-jamkovú akadémiu s trojparovými jamkami, driving range, cvičné putting & chipping plochy, priestrannú klubovňu a indoor golfové simulátory.

Tim Lobb, riaditeľ TPL  povedal: "Je to dôležitý projekt pre vývoj športu a golfu samotného v Rusku. Bude to najbližší golfový areál od centra mesta, miesto stretnutí ľudí a celých rodín, miesto, kde sa budú môcť učiť hrať golf a užívať si hru. Ide o veľmi vzrušujúci projekt, ktorý je oslavou návratu golfu medzi olympijské športy.“

Do projektu sú zainteresované aj ruské tenisové esá Yevgenij Kafelnikov a Marat Safin. Otázkou však zostáva, či Lužniki komplex pomôže zrodu ruského golfového esa.

Dimitri Aleshin, zástupca riaditeľa pre rozvoj a obchodné záležitosti Lužniki olympijského komplexu, povedal: "Boli sme ohromení návrhm, ktoré vypracovala firma TPL.  Presne naplnili naše vízie a vznikne tak naozaj unikátny športový areál. Tešíme sa na všetkých návštevníkov prvej golfovej akadémie v meste.“

Thomson Perrett & Lobb, spoločnosť projektujúcu golfové ihriská, založil päťnásobný šampión British Open Peter Thomson s partnermi ako Ross Perrett a Tim Lobb.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 2(komentárov: 2) Pridať komentár
 
nice
daisygosia
23.03.21 03:43

The information is good, i need more, i'm still learning about it. word finder

PZIdaIKVrzqdgNBKWLX
Rob
02.02.13 02:19

How long to know golf? 2 sources say you never "know" golf. John Madden wrote an that "you never get golf" and Tiger Woods has reliubt his swing 3 times and each year says he will work hard to improve. You can learn the [...]