Golf Online

Golfswitch je líder v online technológiách, tržby to dokazujú

GolfSwitch on-line systém rezervácie tee-timov za rok 2011 vygeneroval golfovým klubom príjmy v hodnote viac ako 85 miliónov eur. A čo viac, prvé dva mesiace tohto roka predstavujú nárast o 25% oproti roku minulému.

Ak to spriemerujeme, na jeden klub vychádza z online bookingu  priemerný príjem vo výške 33.650 EUR. Okolo 100 z klubov napojených na systém GolfSwitch dokonca vygenerovalo tržby viac ako pol milióna EUR.

Presnejšia analýza ukazuje, že došlo k 5% zvýšeniu priemernej hodnoty green-fee, a to z 47,81 EUR (rok 2009) na 49.51 EUR (rok 2011). Priemerná rezervácia je pre cca 2,6 hráčov a pre klub to znamená okolo 130 EUR tržieb.  Skúsenosti  zo zahraničia ukázali, že ihrisko môže očakávať prvé rezervácie už neuveriteľných 18 hod od zapojenia do systému, od pridania možnosti online bookingu na svoje webové stránky.  Ale nejde len o príjmy. Tieto online rezervácie taktiež  umožňujú klubu získať veľmi dôležité marketingové údaje o svojich zákazníkoch.

Jo Maes, riaditeľ GolfSwitch International Ltd: "Sme veľmi radi, že systém GolfSwitch prináša viac ako dvojnásobok sumy, než  náš najbližší on-line konkurent. To dokazuje, že samotný proces rezervácie cez Golfswitch je spoľahlivý, bezpečný a jednoduchý úkon pre golfistov samotných. Klubom prináša vyššie príjmy a zároveň úspory nákladov. Dôvera golfistov  prudko rastie, keď  po príchode na ihrisko skutočne na rozpise vidia svoj tee time, ktorý si rezervovali online.“

Jo Maes pokračuje: "Plne si uvedomujeme, že na golfovom trhu rastie segment „kočujúceho“ golfistu, ktorý je flexibilný,  cestuje a chce hrať na rôznych ihriskách, nielen na jednom.  Manažment klubu na to prirodzene musí reagovať a urobiť všetko preto, aby takýchto hráčov získal. Najúčinnejší spôsob, ako osloviť tento segment trhu je byť on-line a mať pokryté všetky dostupné mobilné aplikácie, na ktorých rozvoj je vyhradená väčšina nášho rozpočtu na vývoj.  Teší nás, že naše mobilné aplikácie sa na trhu už úspešne adaptovali a ponúkajú klubom i hráčom široké spektrum možností, nielen rezervovať a hrať, ale aj zadávať online výsledky, sledovať layout ihriska, používať telefón ako diaľkový ovládač atď..“

GolfSwitch dynamicky rastie a zvyšuje svoj podiel na trhu. Krajiny ako Taliansko, Portugalsko,  Španielsko, Tunisko a Francúzsko už má vo svojom portfóliu.  Minulý týždeň sme informovali o uzavretí partnerstva s talianskou golfovou federáciou (IGF), kedy je plánované,  že do polovice 2012 budú do systému zapojené všetky  talianske ihriská.  Neexistuje žiadny dôvod, prečo by všetky tieto ihriská nemali mať podobné príjmy ako zvyšok Európy. Golfswitchu dôverujú aj mnohé z renomovaných sietí a značiek v oblasti cestovného ruchu ako Marriott Golf vo Veľkej Británii, Fairmont Resorts, Hilton, Expedia a Orbitz, Priceline, ďalej KLM Air France, Flying Blue Golf, Reservatee,  TUI, TX247.eu, Bookandgolf , Golf Away, Planet Golf Hollidays a mnohí iní.

GolfSwitch je líder a predstavuje prednú líniu v online technológiách.
Umožňuje golfovým klubom aktívne rozhodovať o ich osude, o ich životaschopnosti.  Efektívny Yield Management  je základom úspechu a zvyšovania vyťaženosti ihriska.

Niet najmenších pochýb, že budúcnosť rezervácie tee timov je online a v mobilných aplikáciách a GolfSwitch  je v tomto vývoji  veľmi silným elementom.
 
Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás na info@golfonline.sk.

Pozrite si možnosti aké ponúka Golfswitch na celom svete – www.golfhub.com

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 1(komentárov: 1) Pridať komentár
 
JASON
jenney
22.08.16 09:42

A tip actuality is cheap Ray Bans consistently to emphasis for Ray Ban frames accepting a activity of relaxation, courage and in actuality one that would be complete durable. All of these glasses are blemish aggressive and admission a Oakley Outlet UV aegis of 100 percent too, so your eyes abide air-conditioned and assured as you chafe and activity the Ray Ban acclimation around. It's not all-important to be Miranda Priestly to don a set of Ray Ban sunglasses and stiletto over the afire floors of the workplace. Nor would you allegation in acclimation to annex yourself of top Ray Ban heels to chafe in actuality the aloft cast of sunglasses. Ray Ban sunglasses are consistently the best with commendations to cheap oakley designing and bathrobe your eye.