Golf Online

Golfswitch sa stal partnerom Talianskej Golfovej Federácie (FIG)

Koncom februára, počas Italian Golf Show vo Verone, Federacione Italiana Golf (FIG) predstavila svoj trojfázový plán, ktorého hlavnou ambíciou je vytvoriť z krajiny svetovú golfovú turistickú destináciu. Prezidenti a zástupcovia klubov z regiónov Veneto, Friuli a Trentino (severovýchodné Taliansko s destináciami ako Benátky, Verona, jazero Garda, Terst, Padova a Jesolo) tak zahájili prvé z mnohých plánovaných stretnutí v najbližších niekoľkých týždňoch.

Plán pozostáva z troch hlavných krokov:

1. Zavedenie značky kvality pre golfové ihriská (certifikácia ihrísk)
2. Vytvorenie spoločnej marketingovej stratégie  na rozvoj golfového turizmu „Italy Golf and More
3. Vytvorenie nového on-line systému pre rezervácie teetimov  (prvého svojho druhu) financovaného FIG a vyvinutého spoločnosťou Golfswitch a jej talianskych partnerov Golflab Italy.

Bruno Bizzozero (FIG): “Je to úžasný pocit vidieť ako celá golfová industria v Taliansku spojila svoje sily s cieľom vytvoriť z Talianska svetovú golfovú destináciu.  Veríme, že po mesiacoch prípravných prác začína nová éra, kedy sa budúcnosť talianskeho golfu bude vyvíjať online.“

Golfswitch a jej partner Golflab Italy niekoľko mesiacov vyvíjali  nový online systém pre talianské ihriská, prostredníctvom ktorého by mohli nielen členovia klubov, ale aj všetci ostatní golfisti  rezervovať tee-timy cez mobil, sociálne siete, stránky klubov či talianskej golfovej federácie, alebo cez   iné partnerské weby a portály a to nielen v Taliansku, ale aj po celom svete. 

Golfswitch systém bude aktívny  v polovici roku 2012, kedy budú všetky talianske golfové ihriská online – v reálnom čase.

Jo Maes, European Managing Director Golfswitch: „Zapojenie Talianska do nášho online systému perfektne zapadá do našej stratégie, ktorou je ponúkať golfistom kapacity tee-timov v reálnom čase  po celom svete. Perfektne fungujeme už v Španielsku, Francúzsku, Taliansku, Portugalsku, Tunisku a mnohých ostatných destináciách regiónu EMEA, pričom počet zabookovaných teetimov sa neustále každým dňom zvyšuje. Tento online systém je veľkým prínosom pre golfovú industriu, prináša okamžité zisky nielen golfovým klubom a ihriskám zapojeným v systéme, ale prirodzene aj golfistom či spoločnostiam, ktoré časy rezervujú.  Je to rýchle, interaktívne, spoľahlivé a hlavne omnoho  efektívnejšie ako prostredníctvom tradičného telefonátu, či emailu."

Golfswitch spolu s partnerom Golflab tak poskytne golfovým ihriskám celú škálu možností ako riešiť online rezervácie, samozrejme všetky prispôsobené ich individuálnym potrebám a želaniam. Okrem toho, Golfswitch poskytne talianskej golfovej federácii  hotový  portál, cez ktorý môžu talianski hráči rezervovať teetimy  po celom Taliansku. Naviac, Golfswitch zapojí všetky tieto ihriská do svojej celosvetovej distribučnej siete, ktorú využívajú spoločnosti ako Expedia, Orbitz, KLM  Air France, TUI, tx247.eu, Golf Planet Hollidays, ReservaTee , Bookandgolf a mnoho ďalších, nezabúdajúc na vlastnú značku Golfhub.com.

Získanie Talianska  do portfólia, zahájenie spolupráce s talianskou golfovou federáciou  je ďalším významným momentom pre Golfswitch systém.  S takmer 3000 on-line golfovými ihriskami  z USA, Kanady, Mexika , Európy, Severnej a Južnej Afriky a Ázie sa Golfswitch etabloval ako spoločnosť s vedúcim postavením na trhu poskytovateľov  on-line rezervácie teetimov.

Ďalšie fakty:

*** Komunitná platforma systému Golfswitch -  Golfhub už pokrýva veľkú časť Európy a spolu s ďalšími komunitami  prichádza vo forme online v rôznych ďalších krajinách. Golfhub sa tak stáva najväčšou európskou on-line golfovou komunitou.

*** Golfhub je úplne kompatibilný s PCI a má Safe Harbour certifikát.

*** GolfSwitch je najväčší on-line distribučný systém v reálnom čase -  viac ako 2500 zapojených golfových  ihrísk a 4 milióny transakcií spracovaných za rok.

*** Mimo územia  USA, GolfSwitch pokrýva ihriská vo Veľkej Británii a Írsku, krajinách Beneluxu, Francúzsku, Španielsku, Portugalsku, na Cypre, v Tunisku, Taliansku a Nemecku. V súčasnej dobe sieť expanduje do východnej Európy, severnej Afriky a Škandinávie. Predajcovia a partneri  sú niektoré z najväčších cestovných kancelárií v Európe ako napr. TUI a všetky jej značky,  Expedia , Orbitz, Travelocity, KLM Air France, Flying Blue Golf a mnoho ďalších cestovných kancelárií.

*** Golfhub International Ltd je  spoločnosť registrovaná v Írsku.
Chcete zapojiť aj Vaše ihrisko? Potrebujete viac informácií? KONTAKTUJTE NÁS!

Chcete zapojiť aj Vaše ihrisko? Potrebujete viac informácií? KONTAKTUJTE NÁS!

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 2(komentárov: 2) Pridať komentár
 
nanxiangwe
nanxiangwe
29.03.17 11:00


This Breitling Watches is not a show that is packed full of features that you would have expected to see on a Rolex Watches Online cheap watch video review.?The Rolex Daytona it is special is its simplicity. It's not often you find replica luxury Replica Handbagsthat do not have features like Hermes Handbags or even a date window.

JASON
JASON
30.11.16 04:28


Although women adulation Coach handbags, they aswell adulation added Replica Handbags as able-bodied and consistently seek agency to save on a amount of handbags so that conceivably they can buy not one but two handbags or even three to fit their apparel and to attending beginning on every outing. So area can they acquisition these Replica handbags uk abatement Coach bags?One of the best and safest places to buy them is from eBay and there are websites you can go to area they array out all the superior handbags you can acquisition on eBay. The alone affair is these Coach handbags and purses on Dior replica handbags action are usually bound and accept a time absolute so you charge to bound browse through them and accomplish an offer. Do be reminded to analysis on the seller's acceptability and feedbacks above-mentioned to purchase. Also, the accoutrements of action are adapted absolute at http://silbermanvoices.com/article-11/ time and you can consistently acquisition new Coach purses and handbags up for sale.