Golf Online

Jack chce navrhnúť olympijské ihrisko

Golfová legenda Jack Nicklaus dúfa, že ho požiadajú o vypracovanie návrhu ihriska, na ktorom sa budú zvádzať boje o olympijské medaily v Rio de Janeiro 2016.

"Kontaktovalo nás niekoľko developerov, ktorí chcú v Riu pracovať, a viem, že Tima Fincha z PGA Tour tiež niekoľkí oslovili," povedal na tlačovej konferencii na summite Asia Pacific Golf Summit a dodal, že si myslí, že momentálne v meste nie sú k dispozícii žiadne zariadenia schopné hostiť olympijské hry. "Myslím, že o budovaní zariadení pre olympijské hry v Brazílii bude ešte veľa diskusií. Neviem, či sa na tom budem podieľať, ale som k dispozícii!"

Nicklaus dúfa, že olympijské hry zohrajú hlavnú úlohu v rozšírení hry po celom svete. "V miestach, kde je golf považovaný za elitársky šport, ako časti Ázie a východnej Európy, bude olympiáda hrať dôležitú úlohu," povedal. "Golf prišiel z krajiny, kde pri ňom každý vyrastal. A myslím, že olympiáda môže pomôcť znovu prinavrátiť takýto vzťah, čo bude pre golf skvelé. Rád by som si zahral v bojoch o olympijskú medailu," dodal. "Myslím, že by to bolo vzrušujúce."

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 6 10(komentárov: 75) Pridať komentár
 
Vicolif
Vicdrus
09.05.23 09:55

varicosity vein webmoney в долг comcast webmail

Patkcot
Patpemd
11.04.23 06:54

genex software portfolio management tool vpn socks proxy

Richfgag
Richmzfa
26.03.23 05:32

pdf file recovery criminal justice degree on line low t center reviews

Richghdu
Richpdba
18.03.23 14:31

sutherland university carpentry training courses water damage house

https://ufabet-pg.com/
UFABET
10.03.23 07:27

This blog is the best ever! I truly thank you for your content.
UFABET
UFA365
UFABET เข้าสู่ระบบ
ยูฟ่าเบท