Golf Online

Jack chce navrhnúť olympijské ihrisko

Golfová legenda Jack Nicklaus dúfa, že ho požiadajú o vypracovanie návrhu ihriska, na ktorom sa budú zvádzať boje o olympijské medaily v Rio de Janeiro 2016.

"Kontaktovalo nás niekoľko developerov, ktorí chcú v Riu pracovať, a viem, že Tima Fincha z PGA Tour tiež niekoľkí oslovili," povedal na tlačovej konferencii na summite Asia Pacific Golf Summit a dodal, že si myslí, že momentálne v meste nie sú k dispozícii žiadne zariadenia schopné hostiť olympijské hry. "Myslím, že o budovaní zariadení pre olympijské hry v Brazílii bude ešte veľa diskusií. Neviem, či sa na tom budem podieľať, ale som k dispozícii!"

Nicklaus dúfa, že olympijské hry zohrajú hlavnú úlohu v rozšírení hry po celom svete. "V miestach, kde je golf považovaný za elitársky šport, ako časti Ázie a východnej Európy, bude olympiáda hrať dôležitú úlohu," povedal. "Golf prišiel z krajiny, kde pri ňom každý vyrastal. A myslím, že olympiáda môže pomôcť znovu prinavrátiť takýto vzťah, čo bude pre golf skvelé. Rád by som si zahral v bojoch o olympijskú medailu," dodal. "Myslím, že by to bolo vzrušujúce."

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 61 63(komentárov: 63) Pridať komentár
Previous 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 
eZECah0FwR32
Asch
09.12.14 10:08

LukasK3000 napsal:To video je super a je baedzvnfd, že každfd tfdden bude dalšed .Jen me1m poře1d strach z toho věku. 10+ ,aby z Portalu neudělali hru pro děti. Mysledte, že se bojedm zbytečně?

ARCHToXZ0p
Bejo
08.12.14 17:50

Fluppy (Comp Cube) napsal:Vždyť teď jste viděli zničened robotů! To je takove1 trage9die a ne1siled, že to hra pro děti nbdeue xDDD Ale video je moc hezkfd, o Portal 2 obtedžnost se nebojedm protože v Portalu 1 se orientuju dobře a hraju rychle a o těžke9 chambery se mi starajed mf3dy (včetně toho našeho). Takže se o obtedžnost moc nestare1m, Valve se zase určitě v dobre9m smyslu předvede. Tak zase předsted faterfd o u dalšedho videa!

Previous 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13