Golf Online

Jack chce navrhnúť olympijské ihrisko

Golfová legenda Jack Nicklaus dúfa, že ho požiadajú o vypracovanie návrhu ihriska, na ktorom sa budú zvádzať boje o olympijské medaily v Rio de Janeiro 2016.

"Kontaktovalo nás niekoľko developerov, ktorí chcú v Riu pracovať, a viem, že Tima Fincha z PGA Tour tiež niekoľkí oslovili," povedal na tlačovej konferencii na summite Asia Pacific Golf Summit a dodal, že si myslí, že momentálne v meste nie sú k dispozícii žiadne zariadenia schopné hostiť olympijské hry. "Myslím, že o budovaní zariadení pre olympijské hry v Brazílii bude ešte veľa diskusií. Neviem, či sa na tom budem podieľať, ale som k dispozícii!"

Nicklaus dúfa, že olympijské hry zohrajú hlavnú úlohu v rozšírení hry po celom svete. "V miestach, kde je golf považovaný za elitársky šport, ako časti Ázie a východnej Európy, bude olympiáda hrať dôležitú úlohu," povedal. "Golf prišiel z krajiny, kde pri ňom každý vyrastal. A myslím, že olympiáda môže pomôcť znovu prinavrátiť takýto vzťah, čo bude pre golf skvelé. Rád by som si zahral v bojoch o olympijskú medailu," dodal. "Myslím, že by to bolo vzrušujúce."

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 16 20(komentárov: 77) Pridať komentár
 
Davidswake
Davidswake
29.11.22 18:04

интернет секьюрити виндовс купить мини кондиционер арктика в ростове на дону https://homeboxx.ru/post/1 бен 10 игрушки видео гумангазавр

ilryswuoy
lcyylhxxi
27.11.22 05:29

free child nude video little girls video

WallaceFuent
WallaceFuent
22.11.22 14:17

urbanski insurance Davis accounting yogurt nutritional facts

WallaceFuent
WallaceFuent
22.11.22 07:35

free rails hosting uwcu.org expert picks for college football

Stevenqyfb
Stevenmvwj
17.11.22 06:36

uncontested divorce las vegas pay-day loans hootsuite chrome extension