Golf Online

Najnovší simulátor GolfBlaster3D-Stereoscopic prichádza !!

Po mimoriadnom úspechu na výstave PGA Merchandise Show 2010 v americkom Orlande, kde bol trenažér prijatý s obrovským nadšením, máme možnosť zoznámiť sa s touto unikátnou novinkou košickej firmy Datalink SW s.r.o. aj na Slovensku.

Treba povedať, že sa nejedná sa o vylepšenie predošlých verzii, ale o revolučnú novinku sveta indoor golfu – stereoskopiu, ktorá mala svoju európsku premiéru na pražskej výstave Golf Show 2010.

Neuveriteľný pocit, ktorí možno poznáte z 3D kina, kedy máte chuť vstúpiť do deja a stať sa bezprostrednou súčasťou diania, budete môcť teraz zažiť aj pri golfovej hre.
 
Pomocné funkcie, ktoré Vám radili ako ďaleko je nejaký objekt alebo ako a ktorým smerom sa zvažuje terén či grín, už nebudete potrebovať.

GolfBlaster3D Stereoscopic poskytne Vášmu vedomiu celkom novú informáciu, ktorá Vám doteraz chýbala – informáciu o hĺbke priestoru. Budete sa zrazu cítiť ako na reálnom ihrisku.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 41 45(komentárov: 46) Pridať komentár
 
dYnN5yXM
Celina
11.12.14 02:31
Bk9xsCY0GTa
Mawar
09.12.14 22:50

/ There are several grpous talking about this topic and they are hoping as I am that having a few 3D domain names will be a good investment. I have started to develop a few as well. While most people think of an actual product in 3D (laptops, cameras, etc) ANY Product would work in 3D if 3D websites go mainstream and one walk down a 3D world making decisions which mobile home to purchase, then 3DMobileHomes could be of value.