Golf Online

Obrovský úspech slovenského golfu!!

Zuzana Kamasová sa stala prvou slovenskou golfistkou, ktorá zvíťazila na niektorej zo súčastí seriálu Ladies European Tour. S výkonom 286 ako jediná zostala pod parom, o dva údery. Z ihriska Golf du Soleil v marockom Agadire si odnáša trofej z turnaja Lalla Meryem Cup.

Aj napriek tomu, že v nedeľu končila s výkonom až 76, čiže 4 nad par, napokon zvíťazila. Na delenej druhej priečke skončili Francúzka Alexandra Bonettiová, Nemka Caroline Massonová a Angličanka Kiran Matharuová (obe 288).

"Som superšťastná. Nebola som si istá, že sa mi to podarí zavŕšiť tak, ako to napokon k mojej radosti vyšlo. Po včerajšku som mala problémy uveriť, akú pozíciu som si vypracovala. Ťažko sa mi zaspávalo, nemala som pomyslenie na jedlo, všetko to bolo trochu zvláštne. Keď som sa však postavila na ihrisko, všetci sa ku mne správali žičlivo a povzbudzovali ma. Hovorila som si, že musím pokračovať v predchádzajúcich počinoch, a nech sa potom stane, čo sa má. Pre mňa toto víťazstvo znamená veľmi veľa, pretože golf na Slovensku ako odvetvie stále len začína.

Dúfam, že tento môj triumf pomôže napredovaniu golfu u nás doma," povedala pre internetovú stránku podujatia 32-ročná Zuzana Kamasová, ktorá získala 48 750 eur.

Kamasovej najlepším umiestnením bola doteraz delená deviata priečka z turnaja v Číne v roku 2008.

Ešte na "greene" jej hneď po poslednom údere gratulovali súperky: "Sú to všetko moje kamarátky. Úprimne mi zablahoželali k víťazstvu. Na oslavy som pred dnešným dňom ešte nemyslela, ale samozrejme ich plánujem."

Triumf pre Kamasovú znamená aj to, že na golf sa na Slovensku konečne začne pozerať menej cez prsty. "Tento úspech si veľmi cením. Znamená pre mňa veľa a len dúfam, že aj na Slovensku si ľudia uvedomia, že je to druhý najrozšírenejší šport na svete a presadiť sa v ňom nie je jednoduché," zakončila Kamasová, ktorá si za titul odniesla finančnú prémiu 48.750 eur.

3.apríl 2011 sa stane historickým dátumom v slovenskom golfe. Zuzana ako prvá hráčka v histórii Slovenska zvíťazila v turnaji ženskej európskej profesionálnej túry Ladies European Tour.  Výborný výkon podala aj Češka  Klára Silková, ktorá skončila na delenom siedmom mieste.

Zuzana Kamasová neskrývala po turnaji svoju veľkú radosť  a urobila slovenskému golfu tú najlepšiu reklamu. Zuzka, gratulujeme!

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 66 70(komentárov: 3777) Pridať komentár
 
https://writeupcafe.com/%ec%98%a8%eb%9d%bc%ec%9d%b
먹튀검증프렌즈 검증업체
24.08.23 16:10

I am appreciative of your assistance and look forward to your continuing to work on our account. I really appreciate the kind of topics you post here. Thank you for the post. Great articles and great layout. Your blog post deserves all of the positive feedback it’s been getting. I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have bookmarked you to check out new stuff you post . You should consider taking part in a contest for one of the best blogs on the web. I will suggest this websites! -->

https://velog.io/@totositeguard4/%EC%98%A8%EB%9D%B
토토경비대 토토검증
24.08.23 16:04

Great Information sharing .. I am very happy to read this article .. thanks for giving us go through info.Fantastic nice. I appreciate this post. I high appreciate this post. It’s hard to find the good from the bad sometimes, but I think you’ve nailed it! would you mind updating your blog with more information? This post is probably where I got the most useful information for my research. It seems to me all of them are really brilliant. Thanks for sharing. Great! It sounds good. Thanks for sharing.. -->

https://padlet.com/wuzude/magazinetoto
토토매거진 검증업체
24.08.23 15:58

Youre so cool! I dont suppose Ive read anything similar to this prior to. So nice to uncover somebody with some original thoughts on this subject. realy appreciation for beginning this up. this web site is one area that is needed on the internet, somebody if we do originality. beneficial job for bringing new stuff for the web! I am delighted that I observed this web blog , just the right info that I was looking for! . It is truly a nice and helpful piece of information. I’m satisfied that you just shared this helpful tidbit with us. Please stay us up to date like this. Thank you for sharing. 토토매거진 검증업체