Golf Online

Obrovský úspech slovenského golfu!!

Zuzana Kamasová sa stala prvou slovenskou golfistkou, ktorá zvíťazila na niektorej zo súčastí seriálu Ladies European Tour. S výkonom 286 ako jediná zostala pod parom, o dva údery. Z ihriska Golf du Soleil v marockom Agadire si odnáša trofej z turnaja Lalla Meryem Cup.

Aj napriek tomu, že v nedeľu končila s výkonom až 76, čiže 4 nad par, napokon zvíťazila. Na delenej druhej priečke skončili Francúzka Alexandra Bonettiová, Nemka Caroline Massonová a Angličanka Kiran Matharuová (obe 288).

"Som superšťastná. Nebola som si istá, že sa mi to podarí zavŕšiť tak, ako to napokon k mojej radosti vyšlo. Po včerajšku som mala problémy uveriť, akú pozíciu som si vypracovala. Ťažko sa mi zaspávalo, nemala som pomyslenie na jedlo, všetko to bolo trochu zvláštne. Keď som sa však postavila na ihrisko, všetci sa ku mne správali žičlivo a povzbudzovali ma. Hovorila som si, že musím pokračovať v predchádzajúcich počinoch, a nech sa potom stane, čo sa má. Pre mňa toto víťazstvo znamená veľmi veľa, pretože golf na Slovensku ako odvetvie stále len začína.

Dúfam, že tento môj triumf pomôže napredovaniu golfu u nás doma," povedala pre internetovú stránku podujatia 32-ročná Zuzana Kamasová, ktorá získala 48 750 eur.

Kamasovej najlepším umiestnením bola doteraz delená deviata priečka z turnaja v Číne v roku 2008.

Ešte na "greene" jej hneď po poslednom údere gratulovali súperky: "Sú to všetko moje kamarátky. Úprimne mi zablahoželali k víťazstvu. Na oslavy som pred dnešným dňom ešte nemyslela, ale samozrejme ich plánujem."

Triumf pre Kamasovú znamená aj to, že na golf sa na Slovensku konečne začne pozerať menej cez prsty. "Tento úspech si veľmi cením. Znamená pre mňa veľa a len dúfam, že aj na Slovensku si ľudia uvedomia, že je to druhý najrozšírenejší šport na svete a presadiť sa v ňom nie je jednoduché," zakončila Kamasová, ktorá si za titul odniesla finančnú prémiu 48.750 eur.

3.apríl 2011 sa stane historickým dátumom v slovenskom golfe. Zuzana ako prvá hráčka v histórii Slovenska zvíťazila v turnaji ženskej európskej profesionálnej túry Ladies European Tour.  Výborný výkon podala aj Češka  Klára Silková, ktorá skončila na delenom siedmom mieste.

Zuzana Kamasová neskrývala po turnaji svoju veľkú radosť  a urobila slovenskému golfu tú najlepšiu reklamu. Zuzka, gratulujeme!

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 46 50(komentárov: 3794) Pridať komentár
 
chat
vopabod gdgf
12.09.23 08:42

In this digital age, online payments and transactions have become an integral part of our lives. PayPal, a globally recognized online payment platform, has revolutionized the way we manage our finances and conduct e-commerce activities. PayPal Login | PayPal Login

scholdingceago
scholdingceago
12.09.23 05:42

Быстромонтируемые строения - это прогрессивные конструкции, которые отличаются громадной скоростью установки и гибкостью. Они представляют собой сооруженные объекты, образующиеся из заранее изготовленных составляющих или же модулей, которые могут быть скоро собраны на пункте строительства.
Калькулятор быстровозводимых зданий располагают гибкостью и адаптируемостью, что дозволяет легко преобразовывать и переделывать их в соответствии с потребностями покупателя. Это экономически продуктивное и экологически устойчивое решение, которое в последние годы получило маштабное распространение.

Beauty The Shop Discount Code
DiscountsCode
11.09.23 13:54

This thread is very self-explanatory and informative at the same time. I'm following your blogs for a long time now, and honestly, it is so intriguing that I loved going through all of them.
Beauty The Shop Discount Code

Rimer_grkl
Rimer_qdkl
10.09.23 18:47

Используйте стрейч-пленку для максимальной эффективности
стрейч пленка купить стрейч пленка купить.

OscarsPex
OscarsPex
10.09.23 09:30


Cheers. I enjoy it!
dissertation abstracts dissertation abstracts custom dissertation writing services buy dissertations