Golf Online

PGA A CLUBCAR - partneri na ďalšie tri roky

PGA a Clubcar - partnerstvo na ďalšie tri roky

PGA podpísala zmluvu so spoločnosťou Club Car na ďalšie tri roky.
 
Spoločnosť Club Car, ktorá dodáva bezemisné golfové vozidlá  pre PGA turnaje národnej a regionálnej úrovne, je najväčším svetovým výrobcom malokolesových bezemisných vozidiel na elektrický pohon. Zostáva tak aj naďalej exkluzívnym partnerom PGA  a jediným poskytovateľom vozidiel pre 700 regionálnych a národných akcií ročne.

Nová zmluva bola podpísaná na nedávnej výstave PGA Merchandise Show v Orlande  a výkonný riaditeľ PGA Sandy Jones ju komentoval: "PGA  je hrdá na dlhoročné  partnerstvo s Club Car a som veľmi rád, že aj ďalšie tri roky bude personál PGA turnajov vybavený tými najlepšími  golfovými autíčkami.“

"Spoločnosť Club Car si veľmi váži dlhodobý vzťah s PGA ," dodal Marc Dufour, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti  Club Club. "PGA profesionálov považujeme za najdôležitejších ambasadorov golfu a sme odhodlaní im aj naďalej poskytovať kvalitné vybavenie".

Zľava: Marco Natale, Club Car’s EMEIA Leader, Robert Maxfield, Property & Commercial Director of the PGA, Marc Dufour, President and CEO of Club Car, Sandy Jones, PGA Chief Executive and his Executive Assistant Maureen Roberts.

Club Car dodáva na golfové ihriská vozidlá so systémom palubnej nabíjačky Delta-Q, špeciálne navrhnutej pre flotily do 12 vozidiel. Komfort a efektivita tohto riešenia presviedčajú prevádzkovateľov výrazne väčších vozových parkov prejsť na nový dobíjací systém miesto pôvodného založeného na inštalácii na mieru vyrobených nabíjacích jednotiek.

Club Car je tiež oficiálnym dodávateľom European Tour  a Ryder Cup 2014 v škótskom  Gleneagles, kde bude poskytovať 300 vozidiel  na zabezpečenie plynulého a hladkého priebehu týchto najprestížnejších turnajov.

O PGA
PGA bola založená v roku 1901 a je najstaršou profesijnou asociáciou golfových hráčov.  So sídlom v Centenary House v slávnom Belfry má momentálne viac ako 7,500 členov vrátane 1,600 hráčov pôsobiacich vo svete, vo viac ako 70 krajinách. PGA je jedna z najvplyvnejších organizácií s cieľom rozvíjať golf na národnej a medzinárodnej úrovni a to prostredníctvom svojich akadémií  a expertov. Má 7 regionálnych kancelárií a organizuje viac ako 1000 golfových eventov ročne.  Spoluprácou PGA a Samuela  Rydera vznikol jeden z najslávnejších turnajov Ryder Cup a taktiež aj European Tour a PGA Tour.
Oficiálne stránky  www.pga.info

O Club Car
Club Car je jedným z najrešpektovanejších brandov golfového priemyslu už viac ako pol storočia.  Spoľahlivé a výkonné golfové autíčka  Precedent a úžitkové vozidlá Carryall Turf  sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia tisícov golfových ihrísk po celom svete. Najväčší svetový výrobca elektrických vozidiel je zároveň lídrom v oblasti inovácií. Visage Mobile Golf Information System je produkt prinášajúci úžitok nielen hráčom, ale aj ihriskám – vo forme  efektívnejšej  prevádzky.

Spoločnosť sídliaca v Auguste (Georgia, USA) divízia Ingersoll Rand podporuje aj rôzne asociácie a organizácie ako:  The European Tour, PGA of America, PGA, NGCOA, EGCOA, GCSAA, CMAA, The First Tee and the Executive Women’s Golf Association.