Golf Online

Podpora druhej línie

Ladies European Tour (LET) spustila „druhú ligu“ ženskej golfovej túry, navrhnutú spôsobom, ktorý zabezpečí lepšie herné možnosti pre profesionálne golfové hráčky.

LET Access Series (LETAS) je oficiálnou podpornou túrou európskej ženskej túry od sezóny 2010. Top hráčka LETAS rebríčka bude mať automaticky umožnenú účasť na Ladies European Tour v roku 2011, zatiaľ čo hráčky na druhej a tretej pozícii budú mať možnosť postúpiť do záverečnej fázy LET Qualifying School i bez účasti na prvej kvalifikačnej udalosti.

Program LETAS pre rok 2010 bude spočiatku zahŕňať tri turnaje, organizované v spolupráci s francúzskou federáciou (FFGolf) a jej GENERALI Ladies Tour. Ďalšie podujatia pribudnú v priebehu roka, s možnosťou získania až troch LET kariet.

Alexandra Armas, výkonná riaditeľka Ladies European Tour, hovorí: „Víziou LETAS je poskytnúť väčšie konkurenčné príležitosti pre ženské profesionálne hráčky golfu, ktoré nie sú schopné zúčastniť sa regulárnej Ladies European Tour, ale i pre hráčky, ktoré chcú pokračovať v hraní aj počas plánovaných prestávok LET.

Do programu LETAS 2010 sú zaradené turnaje La Nivelle Ladies Open v Golf de la Nivelle neďaleko Biarritz, ktorý sa konal vo februári; Terre Blanche Ladies Open v Golf de Terre Blanche v blízkosti Nice, na prelome marca a apríla a Dinard Ladies Open, ktorý sa bude hrať na Dinard Golf Club v blízkosti Rennes 15. - 17. apríla. Každý s celkovou dotáciou od 25 000 do 30 000 €.

Alexandra Armas dodala, že odozva na nový koncept bola veľmi pozitívna. „Idea bola odprezentovaná golfovým hráčkam v septembri minulého roku a bola veľmi dobre prijatá. Cítili, že je tu potreba pre koncept ako tento, ktorý im dá šancu súťažiť aj počas prestávok Ladies European Tour. Každá možnosť súťažiť je pre hráčku akejkoľvek úrovne šancou zlepšiť sa v hre; budeme sa snažiť naplánovať jednotlivé podujatia LET Access Series časovo čo najbližšie k udalostiam hlavnej Ladies European Tour.

Všetky profesionálne aj amatérske golfové hráčky s handicapom 3 a lepším, ktoré dovŕšili vek 18 rokov, majú nárok zúčastniť sa LET Access Series.
Viac informácií sa dozviete na webovej stránke www.letaccess.com.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 2(komentárov: 2) Pridať komentár
 
linda
lindalee
05.04.22 12:10

I used to be recommended this web site by my cousin. I’m no longer sure whether this put up is written via him as nobody else know such exact approximately my problem. You’re amazing! Thank you! the impossible quiz drift boss fnf 2

British Blog Writers UK
Jason Statham
11.03.22 13:49

Thankyouu for sharing these types of articles with us as they are very beneficial and productive. As expert guest blog writers UK which have great skills and knowledge to write this types of content at very cheap rates which are afforable for many business owners and students which have started there startup business.