Golf Online

Powerplay Golf ovládne svet veľkého golfu!

V uplynulých mesiacoch sa v Powerplay Golfe udiali tri zásadné zmeny, ktoré zásadné prispejú k masívnemu rozvoju tohto nového, skráteného formátu golfu, hraného na 9 jamiek s dvoma vlajkami na každom greene.

1.) PPG získal silného investičného partnera, spoločnosť CSI, Convers Sports Initiatives, ktorá riadi portfólio známych športových značiek.

2.) PPG predstavil nového výkonného riaditeľa Kena Schofielda,  bývalého dlhoročného  Executive Directora PGA European Tour. Pod jeho vedením okruh zaznamenal ohromný rozvoj.

3.) Novým marketingovým partnerom PPG sa stala významná agentúra IMG.

Je teda zrejmé, že PowerPlay Golf, tento nový skrátený formát golfu, hraný na 9 jamiek s dvoma vlajkami na každom greene, je na najlepšej ceste k masívnemu rozvoju.

Pripravené sú 3 veľké turnaje, ktoré budú prenášané televíznymi kanálmi s dosahom troch kontinentov.

Esá svetového golfu  oboch pohlaví budú hviezdami trojhodinových turnajov. Ako prvé mená zarezonovali v médiách Colin Montgomerie, kapitán víťazného týmu Európy z Ryder Cupu 2010 a Paul Casey, vynikajúci hráč, momentálne na siedmej priečke svetového rebríčka.

Všetky ďalšie informácie budú zverejnené na tlačovej konferencii 13.4.2011, ktorá bude prenášaná z Celtic Manor Resortu.

PowerPlay Golf tiež predstavuje nové logo, ktoré nahradilo pôvodné s lebkou.

Viac informácií o Powerplay Golfe a jeho pravidlách nájdete na www.powerplay-golf.sk.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 2(komentárov: 2) Pridať komentár
 
nice
brenna
21.01.22 08:24

that's good information, i have read many related articles for better understanding, retro games

fgh
GJGHJ
26.04.17 05:51

Rolex watch logo LOGO is a crown, Rolex watch logo LOGO prototype from the swiss replica watches beginning of a five fingers outstretched palm, gradually sublimated to the commanding heights of the crown. The palm signifies Rolex replica watches every detail is made entirely by hand, each lines are pure hand carved in the fake omega precious metals above, that Rolex uses a spirit of excellence to create each watch. Later, Rolex watches LOGO logo from the palm into the crown, a symbol of fake hublot watches enterprise has joined as the world leader in watch inside, like its logo, Rolex as a king like in the watch in the field list of small hills.