Golf Online

PREZENTÁCIA na STADIUM BUSINESS SUMMIT Warshaw 2012

Prezentácia skúseností firmy ENGO na Stadium Business Summit 2012

The Stadium Business Summit je najvýznamnejšie svetové podujatie určené pre majiteľov, manažérov a developerov najväčších športových štadiónov, arén a iných športových zariadení.
Išlo o unikátny európsky event, zameraný na dizajn, projektovanie, výstavbu, rekonštrukciu a manažment najvýznamnejších svetových štadiónov a športovísk.

The Stadium Business Design & Development Summit bol kombináciou kvalitnej konferencie, výstavy a networkingových stretnutí s cieľom spojiť profesionálov, ktorí prinášajú novú generáciu športových arén a športovej infraštruktúry.

Riaditeľ  firmy ENGO s.r.o. Norbert Zaťko na summite prezentoval skúsenosti firmy ENGO pri výstavbe futbalových štadiónov pre šampionát EURO 2012 na Ukrajine.


Norbert ZAŤKO, ENGO s.r.o.

Prípadová štúdia NSC Olympiyskiy Kiev (štadión, kde sa odohralo 5 zápasov a 10 tréningov počas EURO 2012, vrátane finálového zápasu Španielsko- Taliansko) bola prezentovaná pred auditóriom viac ako 150 odborníkov z oblasti výstavby a rekonštrukcie športových štadiónov. 

Skúsenosti firmy ENGO sú skutočne bohaté,  podieľala sa na rekonštrukcii , výstavbe a vybavení štadiónov NSC Olympiyskij Kiev a Metalist Kharkov. Zároveň bola dodávateľom strojov aj pre štadión Arena Ljviv a hnojív pre  Donbass Arena.

SPEAKRI Stadium Business Design & Development Summit

  • Charles Botta (CEO Botta Management Group, Switzerland)
  • John Beattie (Arsenal London Emirates Stadium Director, UK)
  • David Manica (Manica Architecture Principal, USA)
  • Alexander Atamanenko (Donbass Arena Stadium Director, Ukraine)
  • Sean O'Loughlin (Fulham FC Financial Director, UK)
  • Richard Jeffery (CEO Telstra Clear Pacific Centre, New Zaeland)
  • Ben Veenbrink (UEFA Expert Pannel Stadium, Holland)
  • Daniel Fernandez (Fernandez/Arquitetos Associados, Brazil)
  • Vladimir Litvinov (Zenit S.Petersburg Stadium Director, Russia)
  • Rob Camping (Project & Development Service Director, Australia)
Alexander Atamanenko, Donbass Arena

KVALITA HRACEJ PLOCHY JE KĽÚČOVÁ

Trojdňový summit bol skvelou príležitosťou na stretnutia a nadväzovanie kontaktov. Súčasťou programu bola aj prehliadka Pepsi Arena Stadium (domovského štadiónu Legia Warshaw) a Warsaw National Stadium  (štadiónu pre EURO2012). Prednášky boli tlmočené aj do ruského jazyka, s cieľom prilákať viac odborníkov aj z rusky hovoriacich krajín.

Dá sa s istotou tvrdiť, že vysoká kvalita hracej plochy je jedným z najdôležitejších aspektov manažmentu štadiónov a je zárukou hladkej interakcie medzi športovými a inými podujatiami. 

 ENGO -  partner pre futbalové štadióny
(dodávky hnojív, osív, strojov, inštalácie závlah, rekonštrukcie, regenerácie plôch, prisvecovanie a mnoho ďalšich služieb)