Golf Online

SandCatcher

Špeciálna netkaná textília do bunkrov.

Na trhu je k dispozícii jedinečný produkt pre stabilizáciu piesku v bunkroch golfového ihriska. Ide o netkané textílie SandCatcher, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu a k dispozícii v dvoch hrúbkach. SandCatcher 25 a SandCatcher 75 sú špeciálne netkané textílie vyvinuté pre stabilizáciu piesku v bunkroch. Svojou štruktúrou tak zabraňujú zosýpaniu a zmývaniu piesku v bunkroch. Sú vytvorené tak, aby spĺňali potreby golfových architektov, staviteľov  golfových ihrísk po celom svete. Ich použitím sa znižuje potreba ľudskej práce pri údržbe bunkrov. Dizajn bunkrov je stále odvážnejší a práve pre tieto odvážne, tvarovo rozmanité a členité bunkre bol spoločnosťou Indigrow vyvinutý SandCatcher. Na prichytenie fólií sa používajú špeciálne uchytávacie skoby vyrobené z galvanizovanej ocele.

SandCatcher 25
Stabilizuje  piesok v bunkroch, zabraňuje kontaminácii piesku zo spodných vrstiev, zlepšuje drenážne vlastnosti a zvyšuje estetickú hodnotu bunkrov.

SandCatcher 75
Vhodný na stabilizáciu svahov v bunkroch. Udržuje  piesok na strmých svahoch, zlepšuje drenážne vlastnosti zvyšuje estetickú hodnotu bunkrov.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 1(komentárov: 1) Pridať komentár
 
Resumes Writing Help
Amelia Fishal
15.03.22 09:54

Thank you for sharing this information which could be helpful who play golf in the frequent based. but I have been working with linkedin makeover specialists brisbane which are making the best profile for students and professionals which have to build impression towards the recuiter of big companies which get help to get the right candidate for there agency.