Golf Online

Staronová golfová udalosť zožala veľký úspech

Výhru prvej hickory a PowerPlay Golf udalosti, ktorá sa konala v golfovom klube Kingarrock 4. júna, si PowerPlay hetrikom v závere svojej hry zabezpečil Ian Gaunt, zástupca riaditeľa pre šport na Univerzite St Andrews.

Gaunt, ktorý hral profesionálne futbal za FC Walsall, získal úžasných 22 stablefordových bodov za posledné štyri jamky na celkovo 29 bodovom 9-jamkovom ihrisku a vyhral tak turnaj „PowerPlay Golf Kingarrock Hickory Cup“. Jeho veľkolepý záver hry s troma úspešnými PowerPlays posunuli Neila Patona, profesionála z Andrews Old Course Hotel a 13 ročného Douglsa McEvoya, syna zakladateľa PowerPlay Golfu Petra McEvoya, na spoločné druhé miesto.

Peniaze získané zo vstupného na akciu boli rozdelené medzi dve škótske charitatívne organizácie Erskine House a Bill McLaren Foundation.

Na udalosti ohlasovanej ako stretnutie starého a nového, si zahralo 40 golfistov novým globálnym formátom „dvoch vlajok“, alebo tiež nazývaným „riziko-a-odmena“ formátom, pomocou hickory palíc na krásnom golfovom ihrisku Kingarrock v meste Cupar neďaleko St Andrews.

Na Kingarrock sa môže hrať len hickory golf, a tak mohli golfoví hráči získať skúsenosti ako sa golf hral v minulosti. Samotný spôsob hry, podľa najnovšieho celosvetového formátu PowerPlay Golf s golfovým vybavením z osemdesiatich rokov, zapôsobil aj na víťaza Gaunta. „Zamiloval som si to,“ povedal Gaunt. „Trvalo mi niekoľko jamiek, kým som tomu prišiel na kĺb, ale akonáhle som sa do toho dostal, podarilo sa mi zahrať aj PowerPlays i výborný záver hry. Bol to skvelý nápad skombinovať dve myšlienky hickory a PowerPlay Golfu.“

Neil Paton súhlasil: „Ako tréner si myslím, že sa hráči môžu naučiť veľa hraním hickory golfu, je to skvelá zábava, menší „sweet spot“ vyžaduje presnejší úder a disciplinovanejší golfový švih.“

David Anderson, majiteľ Kingarrock povedal: „Keď som išiel s nápadom zorganizovať PowerPlay golfový turnaj v Kingarrock za Petrom, hneď v tom videl veľký potenciál. Na naše rozhodnutie spojiť dva prvky golfu z rôznych časových období, sme dostali mnoho pozitívnych reakcií. Samozrejme dúfame, že i v budúcnosti sa tu odohrajú turnaje PowerPlay Golf.“

Zakladateľ PowerPlay Golfu Peter McEvoy si myslí: „Na golfovom ihrisku je potrebné vedieť skombinovať predstavivosť s hracou zručnosťou. Tí z nás, ktorí sme zapojení do rozvoju hry PowerPlay Golfu musíme tiež myslieť tvorivo, ak máme zabezpečiť, aby sa tento spôsob golfovej hry vyvíjal a prispôsoboval požiadavkám moderného života.

„Náš dvojvlajkový formát sa hrá v súčasnosti  v 29 krajinách, približne na 400 miestach, ale Kingarrock je vo svete golfu unikátny a som potešený, že náš prvý PowerPlay Golf Kingarrock Hickory Cup získal taký úspech,“ dodal  McEvoy.

Viac informácií získate na stránke www.powerplay-golf.com.

O PowerPlay Golfe si môžete prečítať tu.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 11 15(komentárov: 17) Pridať komentár
 
Neurontine
Neurontine
03.10.21 15:38

Female Tadalis Sx Soft

pOilfub
pOilfub
22.09.21 00:11
Lasix
furosemide
17.09.21 22:01

Cialis Temoignages

Abrattbar
Abrattbar
31.08.21 03:36
www.123.com
123
08.07.17 05:36

The fake watches are being sold through a new Swiss fake rolex watches brand called Avantist and contain string from the racquet used to win her Wimbledon final in 1987.The new Swiss replique montre brand called Avantist claims only 30 replica orologi rolex can be made from the string, which will be showcased in a dial and set beneath a sapphire crystal.