Golf Online

Turnaj greenkeeperov pod Tatrami

Turnaj Českého zväzu greenkeeperov (ČSG) býva pravidelne každý rok. Túto sezónu však prvýkrát zavítal na Slovensko. Hostiteľom bol Black Stork rezort vo Veľkej Lomnici.

V predvečer akcie patróni Českého svazu greenkeeperu a sponzori turnaja odprezentovali svoje firmy, služby či novinky v sortimente a večera  v priestoroch hotela International už poslúžila ako kulisa k neformálnym stretnutiam a rozhovorom.

Na druhý deň ráno bola prichystaná praktická prezentácia strojov, účastníci si mali možnosť nielen prezrieť, ale aj vyskúšať kosačky,  aerifikátory, pieskovače  a iné mechanizmy potrebné na golfovom ihrisku.

Turnaju samotnému prialo počasie a tak si  všetci hráči vychutnávali hru na kvalitnom, slnkom zaliatom ihrisku s nádhernou panorámou Tatier. Hráčov bolo 54 a hralo sa v 3 kategóriách.

V kategórii HCP 0-15 zvíťazil Miroslav Toupal, kategóriu HCP 15,1-28 vyhral Luboš Fichtl a víťaz poslednej kategórie HCP 28,1 - 54 bol Ondřej Hotový.

Absolútnym víťazom na brutto rany sa stal Josef Čepek, ktorý získal 100t piesku z provodínskej pieskovne. Menej skúsení golfisti a golfisti začiatočníci absolvovali 3 kolá na akadémii.

Zlatým klincom akcie bola greenparty pripravená tatranským greenkeerom Rasťom Baloghom. Skvele pripravené pohostenie ocenili všetci hráči. Po náročnom ale krásnom dni to bolo mimoriadne príjemné zakončenie celej dvojdňovej akcie.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 6) Pridať komentár
1 2 Next

gaer
iarare
18.03.24 04:33

Šírenie e-športov Infinite Craft vytvorilo lukratívne kariérne príležitosti pre súťaživých hráčov, trénerov a organizátorov podujatí