Golf Online

Turnaj LET bude opäť na Táľoch!

V minulom roku sa na golfovom ihrisku Gray Bear Tále uskutočnil historicky prvý profesionálny golfový turnaj na Slovensku pod názvom Allianz Ladies Slovak Open 2010. Tento rok bude pokračovať svojim druhým ročníkom opäť na Táľoch v termíne 26. - 29. mája 2011.

Elita európskych a svetových hráčok sa  v priebehu štvorkolového turnaja snažila vydať zo seba to najlepšie. Víťazkou sa stala mladá španielska hráčka Maria Hernandez, ktorá sa najlepšie vyrovnala s nástrahami náročného golfového ihriska, ale aj počasia.

Zanechala za sebou také esá svetového golfu ako Laura Davies (ENG),  Helen Alfredsson (SWE), Melissa Reid (ENG), Gwladys Nocera (FRA) či Linda Wessberg (SWE).

Vynikajúci úspech zaznamenala Zuzana Kamasová, ktorá v silnej konkurencii obsadila skvelé 30.miesto.

To, že ženský golf sa teší čoraz väčšej popularite svedčí aj záujem médií a TV spoločností.

Turnaj sa vysielal s dosahom sledovanosti viac ako 155 mil. domácností na celom svete a spravodajstvo z neho bolo vysielané s dosahom viac ako 1,1 mld. domácnosti.

Ohlasy zúčastnených hráčok z dvadsiatich piatich krajín sveta, ako aj organizátorov z Ladies European Tour svedčia o tom, že turnaj bol veľmi dobre zvládnutý.

Tento rok bude pokračovať svojim druhým ročníkom opäť na Táľoch
v termíne 26. - 29. mája 2011.

Príďte aj vy podporiť 126 najlepších profesionálnych hráčok sveta!
Turnaj je dotovaný sumou 350.000 EUR, víťazka dostane 52.500 EUR.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 101 105(komentárov: 214) Pridať komentár
 
Cosmetici#BIO-Shop
Cosmetici#BIO-Shop
29.04.21 13:27

La sensazione iniziale è piacevole poichè la schiuma ci ricorda la risacca del mare, ci fa stare bene.
Eppure la schiuma non indica la qualità del cosmetico, anzi più il bagnoschiuma che stiamo usando ne produce, durante l' utilizzo, più è probabile che si tratti di un cosmetico molto aggressivo per il nostro cuoio capelluto.

I componenti tensioattive, sono quelle che, grazie alla loro composizione chimica, riescono a rimuovere lo sporco grasso rendendo la fase del risciacquo più facile. Il problema è che questa capacità che sembra utile, si accompagna anche ad una certa aggressività. Più i Cosmetici Bio fanno schiuma più significa, che i componenti tensioattivi sono troppi. Il cuoio capelluto è delicato ed è coperto da una pellicola sebacea in grado di proteggere i capelli dalle aggressioni esterne. Se usiamo sostanze molto schiumose stiamo praticamente contribuendo ad aggredire e quindi indebolire il nostro cuoio capelluto.

Shawnpella
Shawnpella
23.04.21 13:17

Крипто бот в телеграмм имеются отзывы и высокий успех

Пополнить кошелек Ethereum @ETH_BZ_CHANNGE_BOT

Ramonagorn
Ramonagorn
15.04.21 15:24

太達數位媒體


https://deltamarketing.com.tw/

sarido
sarido
14.04.21 00:50

n canadian pharmaceuticals no prior prescription required pharmacy canadian pharmacy

FeoldCem
FeoldCem
08.04.21 09:44

:):):)