Golf Online

Turnaj LET bude opäť na Táľoch!

V minulom roku sa na golfovom ihrisku Gray Bear Tále uskutočnil historicky prvý profesionálny golfový turnaj na Slovensku pod názvom Allianz Ladies Slovak Open 2010. Tento rok bude pokračovať svojim druhým ročníkom opäť na Táľoch v termíne 26. - 29. mája 2011.

Elita európskych a svetových hráčok sa  v priebehu štvorkolového turnaja snažila vydať zo seba to najlepšie. Víťazkou sa stala mladá španielska hráčka Maria Hernandez, ktorá sa najlepšie vyrovnala s nástrahami náročného golfového ihriska, ale aj počasia.

Zanechala za sebou také esá svetového golfu ako Laura Davies (ENG),  Helen Alfredsson (SWE), Melissa Reid (ENG), Gwladys Nocera (FRA) či Linda Wessberg (SWE).

Vynikajúci úspech zaznamenala Zuzana Kamasová, ktorá v silnej konkurencii obsadila skvelé 30.miesto.

To, že ženský golf sa teší čoraz väčšej popularite svedčí aj záujem médií a TV spoločností.

Turnaj sa vysielal s dosahom sledovanosti viac ako 155 mil. domácností na celom svete a spravodajstvo z neho bolo vysielané s dosahom viac ako 1,1 mld. domácnosti.

Ohlasy zúčastnených hráčok z dvadsiatich piatich krajín sveta, ako aj organizátorov z Ladies European Tour svedčia o tom, že turnaj bol veľmi dobre zvládnutý.

Tento rok bude pokračovať svojim druhým ročníkom opäť na Táľoch
v termíne 26. - 29. mája 2011.

Príďte aj vy podporiť 126 najlepších profesionálnych hráčok sveta!
Turnaj je dotovaný sumou 350.000 EUR, víťazka dostane 52.500 EUR.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 16 20(komentárov: 273) Pridať komentár
 
Russellbek
Russellbek
10.10.23 03:16

Its liike you learn my mind! You appear to grasр a lot about this, like you wrote the e book iin it or something?

upseple
upseple
08.10.23 00:13

Ivermectin Resistance: One challenge associated with the use of Ivermectin tablets in both human and veterinary medicine is the emergence of drug resistance in some parasitic organisms. Prolonged and widespread use of Ivermectin can lead to the development of resistant strains, making treatment less effective over time. This underscores the importance of using Ivermectin judiciously, following proper dosing guidelines, and considering alternative treatments when resistance becomes a concern. ivermectin for swine.

Trentongog
Trentongog
06.10.23 09:27

Admiring the time and energy you put into your blog and detailed information you provide. It's great to come across a blog every once in a while that isn't the same old rehashed information. Excellent read! I've bookmarked your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account.

Shannonweali
Shannonweali
29.09.23 02:59

coding knowledge to make your own blog? Any help would be really appreciated!

JoaquinWip
JoaquinWip
24.09.23 22:51

I used to be recommended this blog by way of my cousin. I am now not certain whether or not this post is written via him as no one else recognise such exact about my trouble.