Golf Online

Úspech TURF EDUCATION Slovakia 2012

Ďalší ročník pravidelnej konferencie TURF EDUCATION SLOVAKIA, zameranej na údržbu a starostlivosť o športové trávniky sa uskutočnil koncom februára v Hoteli Empire v Trnave.

Akcia, ktorá vznikla z ambície vybudovať profesné vzdelávanie v oblasti zeleného priemyslu, sa teší čoraz väčšiemu záujmu profesionálov.  Mnohí z nich sú už jej pravidelnými účastníkmi. Tento ročník nám síce trošku skomplikoval prázdninový termín, ale napriek tomu sa zišlo viac ako 80 profesionálov, pre ktorých boli pripravené odborné prednášky zahraničných lektorov.

Ruth Mann (STRI), Andy Cole (STRI), Richard Fortmuller (Environmental Turf Technology), Miroslav Šigut a Norbert Zaťko (obaja ENGO s.r.o.)

Prvý deň uzavrela panelová diskusia na tému Hodnotenie kvality povrchu ihriska rôznymi pohľadmi – očami hráčov, greenkeeperov a majiteľov či developerov. Išlo o zaujímavú konfrontáciu názorov  dvoch golfových hráčov, head-greenkeepera 27 jamkového rezortu Black Stork Rasťa Balogha, course manažéra golfového klubu Welten Báč Andreja Škripiča a pohľady manažmentu a investorov zastupovali pán Ľuboš Bílý, ktorý sa venuje novému golfovému  projektu v nitrianskom regióne a Denis Barna, majiteľ súkromného gymnázia Mercury s výukou golfu.

Druhý deň bol venovaný celodennému workshopu na tému Tvorba rozpočtov a kontrolovanie nákladov. Workshop viedol uznávaný course manažér, konzultant s viac ako 40 ročnými skúsenosťami Laurence Pithie. V dnešných časoch, kedy budget do veľkej miery determinuje všetky aktivity, je mimoriadne dôležité aby bol zostavený na základe reálnych a overených  skutočností  a s použitím správnej a logickej metodiky.

Účastníci rozdelení do pracovných skupín spolu konzultovali, počítali a následne prezentovali výsledky svojej práce. Mali tak možnosť zažiť  inú – interaktívnejšiu  formu vzdelávania a sme veľmi radi, že ohlasy boli mimoriadne pozitívne.

Všetky detaily o konferencii TURF EDUCATION 2012 nájdete na www.turfeducation.eu
Kompletnú fotogalériu nájdete TU.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 12277) Pridať komentár
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next
 
MarcusScieve
JettScieve
12.07.24 12:27


-->

https://toto-toto.vip/
메이저사이트 토지노
11.07.24 09:00

There is definately a great deal to know about this subject. I like all of the points you've made 메이저사이트 토지노

https://ygiyo.com
주소모음 사이트
10.07.24 11:41

This particular papers fabulous, and My spouse and i enjoy each of the perform that you have placed into this. I’m sure that you will be making a really useful place. I has been additionally pleased. Good perform! 주소모음 사이트

https://soicau3mien.top/
Soi cau mb
10.07.24 10:14

It is great, yet take a gander at the data at this address. Soi cau mb

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next