Golf Online

Úspech TURF EDUCATION Slovakia 2012

Ďalší ročník pravidelnej konferencie TURF EDUCATION SLOVAKIA, zameranej na údržbu a starostlivosť o športové trávniky sa uskutočnil koncom februára v Hoteli Empire v Trnave.

Akcia, ktorá vznikla z ambície vybudovať profesné vzdelávanie v oblasti zeleného priemyslu, sa teší čoraz väčšiemu záujmu profesionálov.  Mnohí z nich sú už jej pravidelnými účastníkmi. Tento ročník nám síce trošku skomplikoval prázdninový termín, ale napriek tomu sa zišlo viac ako 80 profesionálov, pre ktorých boli pripravené odborné prednášky zahraničných lektorov.

Ruth Mann (STRI), Andy Cole (STRI), Richard Fortmuller (Environmental Turf Technology), Miroslav Šigut a Norbert Zaťko (obaja ENGO s.r.o.)

Prvý deň uzavrela panelová diskusia na tému Hodnotenie kvality povrchu ihriska rôznymi pohľadmi – očami hráčov, greenkeeperov a majiteľov či developerov. Išlo o zaujímavú konfrontáciu názorov  dvoch golfových hráčov, head-greenkeepera 27 jamkového rezortu Black Stork Rasťa Balogha, course manažéra golfového klubu Welten Báč Andreja Škripiča a pohľady manažmentu a investorov zastupovali pán Ľuboš Bílý, ktorý sa venuje novému golfovému  projektu v nitrianskom regióne a Denis Barna, majiteľ súkromného gymnázia Mercury s výukou golfu.

Druhý deň bol venovaný celodennému workshopu na tému Tvorba rozpočtov a kontrolovanie nákladov. Workshop viedol uznávaný course manažér, konzultant s viac ako 40 ročnými skúsenosťami Laurence Pithie. V dnešných časoch, kedy budget do veľkej miery determinuje všetky aktivity, je mimoriadne dôležité aby bol zostavený na základe reálnych a overených  skutočností  a s použitím správnej a logickej metodiky.

Účastníci rozdelení do pracovných skupín spolu konzultovali, počítali a následne prezentovali výsledky svojej práce. Mali tak možnosť zažiť  inú – interaktívnejšiu  formu vzdelávania a sme veľmi radi, že ohlasy boli mimoriadne pozitívne.

Všetky detaily o konferencii TURF EDUCATION 2012 nájdete na www.turfeducation.eu
Kompletnú fotogalériu nájdete TU.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 6 10(komentárov: 11560) Pridať komentár
 
바카라사이트
바카라사이트
28.06.22 06:48

Hello. I'm subscribed to your posts. You inspire me a lot. 바카라사이트 I am so grateful.

Chestergup
Chestergup
27.06.22 14:30

штабелеры с электроподъемом
[url=https://elektroshtabeler-kupit.ru]https://www.elektroshtabeler-kupit.ru/[/url]

Milesenank
Milesenank
26.06.22 14:45

электрический штабелер
https://elektroshtabeler-kupit.ru

https://xn--o80b11omnnureda.com/
우리카지노
23.06.22 08:07

Are you the one who studies this subject?? I have a headache with this subject. 우리카지노 Looking at your writing was very helpful.