Golf Online

ÚSPEŠNÁ KONFERENCIA TURF EDUCATION UKRAJINA 2012!

ÚSPEŠNÁ KONFERENCIA TURF EDUCATION UKRAJINA 2012!

Ďalšia z radu konferencií organizovaných pod značkou TURF EDUCATION sa uskutočnila 9. októbra  na štadióne NSC Olympijskiy.

Viac ako 70 účastníkov z Ukrajiny, Moldavska a Ruska malo možnosť získať nové poznatky týkajúce sa najmodernejších technológií  v oblasti starostlivosti o športové trávniky. Súčasťou konferencie boli aj praktické ukážky a demonštrácie špičkových strojov priamo na povrchu NSC.

Veľká vďaka patrí hlavne Vladimirovi Geninsonovi, generálnemu riaditeľovi „Sports Arena of Ukraine“, ale aj spíkrom ako Andy Cole (STRI), Teodor Denchev (TORO) či Stuart Staples (EVERRIS), ktorí sa podelili o množstvo skúseností a zodpovedali mnoho otázok v živých diskusiách.

Povrch štadióna je aj napriek vysokej záťaži vo výbornom stave.

„Okrem vysokej kvality trávneho povrchu NSC disponuje najmodernejšími mechanizmami na údržbu, čo spolu s kvalifikovaným personálom znásobuje predpoklady dosiahnuť tú najvyššiu kvalitu hracieho povrchu,“ povedal Norbert Zaťko, riaditeľ spoločnosti ENGO. 

Slovenská firma ENGO bola jedným z kľúčových partnerov konzorcia s firmami STRI a CLR v projekte výstavby štadiónu NSK Olympijskyi pre finále EURO 2012. Za zmienku stojí fakt, že na štadión bol položený trávny koberec vyrobený na Slovensku.

Za menej ako rok sa na štadióne uskutočnilo 25 špičkových futbalových zápasov, vrátane zápasu UEFA Euro 2012 a UEFA Champions League, a tiež dva koncerty svetových hviezd - RHCP a Madonna.

Čítajte aj:
Ukrajinské média informujú o dokončovaní štadiónu na EUR 2012
EURO 2012 – NSC štadión, pokládka trávneho koberca ukončená

FOTOGALÉRIA TURF EDUCATION UKRAINE 2012