Golf Online

Už sto golfových klubov podporuje Help for Heroes

National Golf Club Challenge chce vyzbierať milión na podporu zranených vojakov.

The Duke"s St Andrews sa stal stým golfovým klubom, ktorý sa zapojil do National Golf Club Challenge. Tá sa uskutoční na golfových ihriskách po celej Británii v sobotu 24. júla 2010 s cieľom podporiť nadáciu Help for Heroes.

The Help for Heroes National Golf Club Challenge 2010 sa spojila s priemyselnými lídrami so zámerom spojiť golfové kluby, aby vyzbierali milión libier pre zranených členov ozbrojených zložiek. Stovky klubov a tisícky golfistov počas jedného víkendu ukážu svoju lojalitu so zranenými vojakmi. Každý klub zorganizuje vlastné podujatie na vyzbieranie finančných prostriedkov. Okrem zbierky budú vyhlásení aj National Golf Club Champions 2010.

National Golf Club Challenge okrem množstva sponzorov z golfovej oblasti podporil aj jeden z najlepších anglických hráčov, Ian Poulter. "Help for Heroes prichádza s úžasnou podporou pre týchto silných a obdivuhodných ľudí a ja som veľmi hrdý, že k podpore sa pripájajú aj britskí golfisti a kluby," hovorí Poulter. "Dúfam, že National Golf Club Challenge vyzbiera veľa peňazí a ženy i muži po celej krajine sa zároveň dobre zabavia."

Dobročinná nadácia Help for Heroes je dielom Bryna Parryho a jeho ženy Emmy, ktorí chceli pomôcť zraneným vojakom, vracajúcim sa z boja. Nadácia je apolitická a neutrálna. Jej cieľom je s pomocou britskej verejnosti pomáhať zraneným

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 6 10(komentárov: 15227) Pridať komentár
 
Asweasia
Asweasia
28.10.20 02:12

office software knowledge autocad price google office software free download. school office software free download soft[..] development study design 2020 b340_e9 origin 2020 software download, new software for pc 2020 free download. trimble geomatics office software free download, office software mobile 2020 kitchen design software free download office software microsoft. new office software free download software key snagit 2020, office suite for mac free.

GeraldLar
GeraldLar
27.10.20 05:15