Golf Online

Veľký úspech TURF EDUCATION UKRAINE 2011

23. – 24. novembra 2011 sa v konferenčnej sále štadióna Metalist Charkov konala TURF EDUCATION CONFERENCE UKRAINE 2011. Ako už názov napovedá, nosnou témou bol vývoj starostlivosti o profesionálne trávniky s využitím najmodernejších technológií a najnovších poznatkov a skúseností.

Akciu organizovala spoločnosť ENGO (Slovensko a Ukrajina) v spolupráci s renomovanými odborníkmi zo spoločností STRI (Anglicko), Clive Richardson Ltd (Írsko), partnermi projektu rekonštrukcie futbalového štadióna pre EURO 2012 Metalist Charkov.

Konferencie sa zúčastnili predstavitelia futbalových klubov a spoločností zUkrajiny, Ruska, Kazachstanu, Maďarska, Českej a Slovenskej republiky, Švédska, Holandska, Veľkej Británie a Škótska.

Cieľom bola nielen výmena skúsenosti ale aj kvalifikované konzultácie od speakerov, ktorí predstavujú špičku v danom odbore, ako napr. groundsmani FK Metalist, FK Rangers (Škótsko), špecialisti spoločnosti ENGO a STRI.
 
Manažér projektu rekonštrukcie futbalového štadióna FK Metalist, Martin Galvin, má čo sa týka úpravy ihriska, za sebou vskutku majstrovské dielo. Jeho pútavá prezentácie pokryla  všetky aspekty jeho práce. Hostia mohli taktiež detailne preskúmať trávnik futbalovej arény v Charkove, objasniť si princíp fungovania nainštalovaných systémov a získať tak cenné informácie pre svoje projekty.

Na záver konferencie spoločnosť ENGO preverila novozískané poznatky účastníkov vedomostnou skúškou a najúspešnejších jednotlivcov odmenila špeciálnymi cenami. Účastníci konferencie získali certifikáty TURF EDUCATION a boli pozvaní na ďalší ročník.

Oficialna stránka TURF EDUCATION UKRAINE 2011
Speakri konferencie TURF EDUCATION Ukraine 2011
Sponzori TURF EDUCATION UKRAINE 2011
Čítajte aj Metalist Charkov - ako sa stavia špičkový futbalový štadión?

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 8) Pridať komentár
1 2 Next
 
cialis 20 mg
cheap cialis generic onli
07.12.21 20:47

Cialis Farmacia Propecia

pOilfub
pOilfub
17.09.21 19:42
USA
Nokia 8 Price in Pakistan
08.09.17 07:55

Thanks for sharing this info. I just want to let you know I just check out our site and I find it very interesting and informative. -->

https://www.hamptonbaylightingcompany.net/
hampton bay lighting comp
06.09.17 14:51

Thanks for the info, was really nice for me to this post. I will bookmarked your site for future reference. hampton bay lighting company

1 2 Next