Golf Online

Veľtrh IGTM očakáva rekordnú účasť

International Golf Travel Market (IGTM) je najvýznamnejší veľtrh zameraný na oblasť cestovného ruchu, golfový turizmus a médiá. Tento rok je avizovaný výrazný nárast počtu zaregistrovaných nových turistických destinácií, ktoré sa chcú prezentovať na tejto každoročne organizovanej akcii.

Momentálne je prihlásených už viac ako 400 rezortov a agentúr pre podporu cestovného ruchu z viac ako 50 krajín.

IGTM sa bude konať v známej, už ocenenej golfovej destinácii Belek, v blízkosti mesta Antalya v Turecku a to v termíne 14.-17.11.2011.

Očakáva sa rekordná návštevnosť.

Medzi tými, ktorí vystavujú po prvýkrát je Abu Dhabi Tourist Authority (ADTA), nedávno založená South Africa Golf Tourism Association, ďalej Egypt Tourism Authority a Cyprus Tourism Organisation.

"IGTM je čoraz úspešnejšia a myslíme si, že tento ročník bude jedným z najdôležitejších v celej histórii od 1997, kedy bola IGTM založená," hovorí Mark Walsh, Group Exhibition Director, Travel Reed Exhibitions. „Turecko bolo ocenené ako najlepšia golfová destinácia už v roku 2008 a Belek-Antalya je mimoriadne úspešná, dynamicky rozvíjajúca sa golfová lokalita. Všetci budú zvedaví ako sa bude prezentovať hostiteľská krajina, ktorú na veľtrhu bude reprezentovať viac ako 50 golfových rezortov, klubov a hotelov.“

A ďalej dodáva: „Miesto konania IGTM 2011 tiež (obrazne povedané) otvorilo pomyselnú bránu do Ázie, pre niektoré krajiny to bude skutočne po prvýkrát, kedy sa budú prezentovať takýmto spôsobom. Rady vystavovateľov popri Japan Tourist Agency a Mission Hills China, ktorí sa po úspešnej minuloročnej akcii vrátili, rozšíria nové subjekty ako Tourism Authority of Thailand, Ministry of Culture and Tourism of Indonesia. Celkom sa teda zúčastní 30 golfových klubov a rezortov zo siedmich ázijských destinácií.“

Peter Walton, prezident IAGTO (International Association of Golf Tour Operators): "Nie je pochýb o tom, že globalizácia a zväčšovanie trhu prináša nové výzvy a náročnejšie konkurenčné prostredie. Ak sú však subjekty aktívne a majú správne zadefinované ciele a pozitívne vízie, ktoré dokážu úspešne napĺňať, pravdepodobne zostanú na špici a budú veľmi úspešné. IGTM je to správne miesto, ktoré im v tom môže pomôcť. "

Na IGTM sa zúčastní aj firma Golfswitch, najväčšia svetová marketingová agentúra, ktorá sa zaoberá okrem iného aj online predajom tee-timov.

Jo Maes, European Managing Director: „Minulý rok som mal úplne plný diár a bol som nešťastný z toho, že mnoho príležitostí mi ušlo len z dôvodu nedostatku času. Som rád, že tento rok bude na IGTM aj môj kolega Scott Mayer. Za posledné mesiace sme vyvinuli niekoľko nových produktov a reakcia na ne bola ohromujúca. Množstvo ihrísk využíva možnosť ponúkať zákazníkom diferencované sadzby green-fee a zároveň kompletnú ponuku na všetkých ihriskách v požadovanom čase.“

Golfswitch má samozrejme svoj profil na Facebooku a aj mobilné aplikácie. Jo Maes ďalej dodáva: “Sme veľmi radi, že naše aplikácie používa čoraz viac cestovných kancelárií a agentúr. Pochopili, že im to zefektívňuje prácu a znižuje náklady. Náš online systém im umožňuje okamžitú rezerváciu tee-timov v reálnom čase a to nielen na ihriskách, s ktorými majú priame partnerské vzťahy, ale aj na ďalších viac ako 2.000 ihriskách po celom svete, ktoré patria do GolfSwitch portfólia.“

"Skúsenosti, ktoré sme nadobudli počas posledných 12 rokov prispeli k tomu, že sa GolfSwitch stal lídrom na trhu. Tisíce cestovných kancelárií, hotelov a letovísk, viac ako 5.000 webových stránok napojených na systém, vrátane leteckých spoločností KLM Air France Flying Blue Golf, Golf Ryanair Direct, Orbitz, Expedia, Bookandgolf, HARDELOT Golf, Golf-Away a TX247.eu... títo všetci sú naši partneri. “ uzatvára Jo Maes.

zdroj: IGTM www.igtm.co.uk, GolfSwitch www.golfswitch.com

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 2(komentárov: 2) Pridať komentár
 
thanks
sarahemmaa
01.10.21 12:15

That's great information I was looking for, can you share more about it.
girls games

www.123.com
123
08.07.17 05:40

jeremy scott adidas has left a unique mark on fashion.a pair of cheap oakley sunglasses so small they didn’t fully cover her eyes,the world’s least functional cheap ray ban sunglasses this time last year while attending the Odd Future runway show.you can still dip one stylish toe into the athleisure trend with replica louis vuitton handbags.