Golf Online

Na celú hru Vám stačí pater!

Championship Miniaturegolf Manchester – toto jedinečné ihrisko má za sebou prvý rok existencie. 9 jamiek, par 35. Každá z nich je miniatúrnou napodobeninou nejakej svetoznámej jamky. Môžete si tu zahrať 16. z Augusty, alebo 17. zo Sant Andrews.

Akokoľvek neuveriteľne to môže znieť, je to realita. Na celú hru Vám stačí putter !

Takéto ihrisko je súčasťou klubu PlayGolf Manchester v UK. 9 jamiek, par 35. Každá z nich je miniatúrnou napodobeninou nejakej svetoznámej jamky. Môžete si tu zahrať 16. z Augusty, alebo 17. zo Sant Andrews. Jamky sú dlhé od 10 do 20 metrov, s parom od 3 do 5.

Všetko vyzerá reálne. Jemne zvlnený povrch, umelé vodné prekážky a samozrejme aj bunkre. Špeciálne vyrobené informačné tabulky nielen označujú jamky, ale obsahujú aj základné pravidlá , definície a samozrejme aj  informácie o etikete. Všetko ideálne k tomu aby začiatočník získal základný prehľad o golfe.

Podľa vyjadrenia výkonného riaditeľa a dizajnéra ihriska Nicka Ashfielda bol prvý rok veľmi úspešný. „Reakcie a hodnotenia hráčov ktorí hrali ihrisko boli jednoducho  úžasné. Podľa prieskumu, ktorý sme si urobili je pomer aktívnych golfistov využívajúcich aj naše klasické ihrisko ku  golfových nováčikom, hlavne rodinám ktoré prídu oddychom a zábavou  50:50. To znamená, že sa nám darí prilákať ku golfu veľa nových ľudí  čo nás veľmi teší. Taktiež naši golfoví trenéri využívajú ihrisko pri výuke, nováčikovia si tam skúšajú prvé údery, a získavajú prehľad a návod  ako sa chovať na reálnom ihrisku.

Playgolf Manchester Club tak  profituje na spojení  existujúceho klasického ihriska s unikátnou atrakciou. A to je tiež jedna z ciest ako sa stať objektom záujmu cestovných operátov a zvýšiť tak návštevnosť.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 11 15(komentárov: 2869) Pridať komentár
 
RobbieCab
RobbieCab
02.02.24 03:13

Willkommen bei 'KryptoKompass', Ihrem ultimativen Leitfaden in der dynamischen und faszinierenden Seam der Kryptowahrungen. Unser Blog bietet Ihnen aktuelle Nachrichten, tiefgehende Analysen und wertvolle Einblicke in bite the dust Bump von Bitcoin, Ethereum, Cat's-paw und vielen anderen digitalen Wahrungen. Egal, ob Sie ein Anfanger oder ein erfahrener Investor sind, wir liefern Ihnen fade away Informationen, expire Sie brauchen, um fundierte Entscheidungen zu treffen. Tauchen Sie ein in unsere Expertenartikel, Tutorials und Marktprognosen, um Ihr Krypto-Wissen zu erweitern. Mit 'KryptoKompass' bleiben Sie immer auf dem neuesten Stand der Entwicklungen im Kryptoraum


http://www.ppivn.vn/forum/user-855.html
https://forum.openbadania.pl/memberlist.php?mode=viewprof[..]

Buy Essay vxy
Buy Essay afz
30.01.24 09:03

Project management term paper https://crosstock.net/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=566147

Buy Essay gri
Buy Essay llj
30.01.24 03:26

How to write perfect https://tinkeredug.com/uncategorized/top-dissertation-writer-site-for-mba/

Buy Essay fps
Buy Essay rih
29.01.24 04:32

Resume chief technology officer https://wiki.rr206.de/index.php?title=Get_A_Discount_On_Professional_Essay_Writing_With_A_Pro_Essay_[..]

ustanovka_axPi
ustanovka_owPi
28.01.24 12:02

Кондиционер: как определить необходимую мощность перед установкой?
кондиционер ремонт http://www.kondicionery-s-ustanovkoj.ru.