Golf Online

Na celú hru Vám stačí pater!

Championship Miniaturegolf Manchester – toto jedinečné ihrisko má za sebou prvý rok existencie. 9 jamiek, par 35. Každá z nich je miniatúrnou napodobeninou nejakej svetoznámej jamky. Môžete si tu zahrať 16. z Augusty, alebo 17. zo Sant Andrews.

Akokoľvek neuveriteľne to môže znieť, je to realita. Na celú hru Vám stačí putter !

Takéto ihrisko je súčasťou klubu PlayGolf Manchester v UK. 9 jamiek, par 35. Každá z nich je miniatúrnou napodobeninou nejakej svetoznámej jamky. Môžete si tu zahrať 16. z Augusty, alebo 17. zo Sant Andrews. Jamky sú dlhé od 10 do 20 metrov, s parom od 3 do 5.

Všetko vyzerá reálne. Jemne zvlnený povrch, umelé vodné prekážky a samozrejme aj bunkre. Špeciálne vyrobené informačné tabulky nielen označujú jamky, ale obsahujú aj základné pravidlá , definície a samozrejme aj  informácie o etikete. Všetko ideálne k tomu aby začiatočník získal základný prehľad o golfe.

Podľa vyjadrenia výkonného riaditeľa a dizajnéra ihriska Nicka Ashfielda bol prvý rok veľmi úspešný. „Reakcie a hodnotenia hráčov ktorí hrali ihrisko boli jednoducho  úžasné. Podľa prieskumu, ktorý sme si urobili je pomer aktívnych golfistov využívajúcich aj naše klasické ihrisko ku  golfových nováčikom, hlavne rodinám ktoré prídu oddychom a zábavou  50:50. To znamená, že sa nám darí prilákať ku golfu veľa nových ľudí  čo nás veľmi teší. Taktiež naši golfoví trenéri využívajú ihrisko pri výuke, nováčikovia si tam skúšajú prvé údery, a získavajú prehľad a návod  ako sa chovať na reálnom ihrisku.

Playgolf Manchester Club tak  profituje na spojení  existujúceho klasického ihriska s unikátnou atrakciou. A to je tiež jedna z ciest ako sa stať objektom záujmu cestovných operátov a zvýšiť tak návštevnosť.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 11 15(komentárov: 827) Pridať komentár
 
apaps
apaps
16.08.19 03:20

Что вы об этом обо всем думаете - [url=https://www.youtube.com/watch?v=Vaa-fohxym4 ]лучшие ростовые куклы[/url]

Elbertbarly
Elbertbarly
15.08.19 22:29

Привет, ты попал на сайт с лучшим бесплатным секс видео [url=http://seksvideoonlain.com/]секс видео онлайн просмотр[/url]
Это сайт где ты сможешь в режиме онлайн примечать порно видео клипы в отличном качестве, которые мы очень тщательно отбирали и сортировали ради тебя. У нас есть самое лучшее и забористое русское порно, которое снято в студии с профессиональными русскими порно актрисами а также любительское и домашнее секс видео, которое было снято в домашних условиях и случайно попало в интернет. Секс видео туб дарит возможность глядеть порнушку на высокой скорости без скачивания, смотри на мобильном alias ноутбуке - наравне пожелаешь, суть дабы тебе уже исполнилось 18 лет, а когда ты младше, то неотложно покинь этот сайт и иди учить уроки, а то мама с папой наругают.

[url=http://seksvideoonlain.com/categories/Большие+члены/]порно азиатки и большие члены[/url]

[url=http://seksvideoonlain.com/categories/%D0%9A%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3/]порно кастинг большая грудь[/url]

[url=http://seksvideoonlain.com/categories/%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%82/]порно минет[/url]

[url=http://seksvideoonlain.com/categories/%D0%9C%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%8B%D0%B5/]мужик[..] ебал мужик молодой порно[/url]

[url=http://seksvideoonlain.com/categories/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0+%D0%BD%D0%B0+%D0%B[..] видео сперма на лицо домашний подборка[/url]

Michaellisee
Michaellisee
13.08.19 23:30

[url=http://flirtmarket.ru/]бижутерия интернет магазин москва недорого[/url]

Douglashed
Douglashed
13.08.19 17:39

buy levitra levitra rezeptfrei deutschland buylevitraa.com
generic levitra vardenafil [url=http://www.buylevitraa.com/#]http://www.buylevitraa.com/[/url]
levitra online http://www.buylevitraa.com/
[url=http://www.buylevitraa.com/#]vardenafil[/url]
http://wwwseastarnaturals.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=buylevitraa.com
lev[..] without a doctor prescription
vardenafil 20mg
levitra generic
-->

Douglashed
Douglashed
12.08.19 12:06

levitra 20mg levitra rezeptfrei deutschland buylevitraa.com
levitra 20 mg for sale [url=http://www.buylevitraa.com/#]http://www.buylevitraa.com/[/url]
levitra 10 mg kopen http://www.buylevitraa.com/
[url=http://www.buylevitraa.com/#]levitra[/url]
http://tectcomposites.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=buylevitraa.com

levitra 20 mg
generic levitra