Golf Online

European Golf Business Conference v Londýne!

Už piaty ročník konferencie EGCOA (Európska asociácia majiteľov golfových ihrísk) s názvom "Back to the future" sa chystá v Londýne, v termíne 30.11 – 2.12.2010. Po minuloročných veľmi úspešných konferenciách v Amsterdame 2006, 2007 a 2009 a v Berlíne 2008 nastal čas zapojiť aj Londýn.

Konferencia sa uskutoční v Royal Horticultural Halls, v srdci Westminsteru, len pár minút stanice Victoria.

Téma tohto roku „Back to the future“ vyjadruje dôraz na rozvoj golfu ako hry.

Nastal čas, kedy golf ako šport potrebuje zabezpečiť svoju budúcnosť viac ako kedykoľvek predtým. Potrebuje identifikovať nových potencionálnych golfistov a následne ich vhodne osloviť.

Spíkri na konkrétnych príkladoch odprezentujú skúsenosti z tejto oblasti na najúspešnejších európskych ihriskách a taktiež sa budú venovať aj spôsobom  zlepšovania a profesionálizácie riadenia golfového ihriska.

Pre koho je konferencia určená ?

Konferencia je určená pre majiteľov, výkonných riaditeľov, manažérov, dodávateľov, predstaviteľov národných asociácií, golfových architektov a ďalších priemyselných partnerov. Hlavným cieľom je umožniť stretnutie ľuďom z golfového priemyslu. Aby sa zoznámili, spoznali a nadviazali obchodné vzťahy či priateľstvá, ktoré im pomôžu zorientovať sa a následne vyriešiť to, čo potrebujú.

Zoznam spíkrov, ktorí sa budú na konferencii prezentovať nájdete TU.

V prípade, že sa chcete zaregistrovať, napíšte na huberova@engo.sk.

Pre slovenských účastníkov dokážeme poskytnúť špeciálnu zľavu z registračného poplatku!

Viac informácií o konferencii nájdete na  http://conference.egcoa.eu.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 6 6(komentárov: 6) Pridať komentár
 
hoowei
hoowei
18.01.17 08:37

I'm hard-pressed to locate a rolex replica sale which i do not value within a minimum of a way, as well as all these fake Cartier watches preserve their own special replica watches sale and will be offering some thing brand new as well as clean within the Cartier collection. This particular Breitling replica watches expenses regarding $40, 000. Should you have not currently observed, prices does not usually appear to seem sensible within the watch globe. Occasionally or else fascinating rolex replica sale tend to be marred with list costs that merely confound the actual customer's feeling associated with cause. Occasionally rolex replica uk costs are in fact excessive, along with other occasions the costs tend to be reasonable however the rolex replica sale does not realize or even value the reason behind the actual higher price. Within possibly occasion, prices methods frequently do not meld along with customer hublot replica uk or even recognized ideals. It's probably the greatest "issue" the posh business encounters, provided the actual extremely energetic rolex replica sale enthusiast neighborhood, and also the discussions included therein, which look for in order to verify or even veto numerous choices the actual watch business can make.