Golf Online

iTURF – integrované riešenia problémov trávnika

Program integrovaných postupov, riešení a pokynov v údržbe trávnika, prispôsobených pre riešenia jednotlivých problémov vyskytujúcich sa na trávnikoch.

Greenkeeperi i správcovia futbalových ihrísk by sa mali neustále vzdelávať a hľadať nové a aktuálne možnosti ako správne manažovať a starať sa o trávnikové plochy a riešiť problémy trávnikov. Integrovaný manažment trávnikov (ITM) je založený na údajoch a dátach získaných výskumom, nie na teoretických informáciách, a preto má veľký význam a dokáže uľahčiť prácu všetkým, ktorí sa o trávnikové plochy starajú.

Systémy ITM sú vyvíjané kvalifikovanými odborníkmi. I profesionáli spoločnosti Scotts naštartovali sériu pokusov v STRI a po získaní a vyhodnotení údajov spustili iTURF - nový systém, ktorý poskytuje dokumenty s riešeniami jednotlivých problémov trávnika, či už biologických, chemických, fyziologických.

iTURF - integrované riešenia problémov trávnika

Antraknóza
Čarovné kruhy
Čierna vrstva
Dážďovky
Dolárová škvrnitosť
Fuzáriová škvrnitosť
Mráz a ľad
Odstraňovanie rosy
Riasy
Sucho

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 11 15(komentárov: 174) Pridať komentár
 
alveenaseo
alveena seo
07.06.21 13:35

At some point every programmer has experienced it; returning to code written days or months before, you find yourself unable to remember why you wrote the code the way you did and what it was for. Nothing can be more frustrating or more time consuming than having to step back through code and figure out what was going on. -->

Suyono Pulsa
Suyono Pulsa
04.06.21 16:00

this blog is interesting, im happy to stop by this blog! paket internet

alveenaseo
alveena seo
03.06.21 07:34

Starting your own blog is an exciting time of creativity and discovery. The best thing about getting it off the ground is that you can write about anything that is your passion. You can build a platform for yourself with unique content in an industry where you have always wanted to work.

jagat import
jagat import
02.06.21 07:55

Thankyou for sharing!such a nice information to read! jasa forwarder dari china