Golf Online

iTURF – integrované riešenia problémov trávnika

Program integrovaných postupov, riešení a pokynov v údržbe trávnika, prispôsobených pre riešenia jednotlivých problémov vyskytujúcich sa na trávnikoch.

Greenkeeperi i správcovia futbalových ihrísk by sa mali neustále vzdelávať a hľadať nové a aktuálne možnosti ako správne manažovať a starať sa o trávnikové plochy a riešiť problémy trávnikov. Integrovaný manažment trávnikov (ITM) je založený na údajoch a dátach získaných výskumom, nie na teoretických informáciách, a preto má veľký význam a dokáže uľahčiť prácu všetkým, ktorí sa o trávnikové plochy starajú.

Systémy ITM sú vyvíjané kvalifikovanými odborníkmi. I profesionáli spoločnosti Scotts naštartovali sériu pokusov v STRI a po získaní a vyhodnotení údajov spustili iTURF - nový systém, ktorý poskytuje dokumenty s riešeniami jednotlivých problémov trávnika, či už biologických, chemických, fyziologických.

iTURF - integrované riešenia problémov trávnika

Antraknóza
Čarovné kruhy
Čierna vrstva
Dážďovky
Dolárová škvrnitosť
Fuzáriová škvrnitosť
Mráz a ľad
Odstraňovanie rosy
Riasy
Sucho

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 36 40(komentárov: 289) Pridať komentár
 
https://goodday-toto.com/
토토사이트
07.09.23 13:20

Excellent post. I want to thank you for this informative read, I really appreciate sharing this great post. Keep up your work 토토사이트

https://www.xn--910b14lv7bwvk82j.com/
레모나도메인
05.09.23 10:17

I got what you mean , thanks for posting .Woh I am happy to find this website through google. 레모나도메인

https://스포츠나라.com/
토토총판
31.08.23 10:01

많은 사람들에게 이것은 중요하므로 내 프로필을 확인하십시오. 토토총판

https://uri-casino.com/
바카라사이트
30.08.23 11:02

Wonderful article. Fascinating to read. I love to read such an excellent article. Thanks! It has made my task more and extra easy. Keep rocking. 바카라사이트

mffcgoij
rwksqlej
16.06.23 21:23

buy accutane london generic accutane rx cost