Golf Online

iTURF – integrované riešenia problémov trávnika

Program integrovaných postupov, riešení a pokynov v údržbe trávnika, prispôsobených pre riešenia jednotlivých problémov vyskytujúcich sa na trávnikoch.

Greenkeeperi i správcovia futbalových ihrísk by sa mali neustále vzdelávať a hľadať nové a aktuálne možnosti ako správne manažovať a starať sa o trávnikové plochy a riešiť problémy trávnikov. Integrovaný manažment trávnikov (ITM) je založený na údajoch a dátach získaných výskumom, nie na teoretických informáciách, a preto má veľký význam a dokáže uľahčiť prácu všetkým, ktorí sa o trávnikové plochy starajú.

Systémy ITM sú vyvíjané kvalifikovanými odborníkmi. I profesionáli spoločnosti Scotts naštartovali sériu pokusov v STRI a po získaní a vyhodnotení údajov spustili iTURF - nový systém, ktorý poskytuje dokumenty s riešeniami jednotlivých problémov trávnika, či už biologických, chemických, fyziologických.

iTURF - integrované riešenia problémov trávnika

Antraknóza
Čarovné kruhy
Čierna vrstva
Dážďovky
Dolárová škvrnitosť
Fuzáriová škvrnitosť
Mráz a ľad
Odstraňovanie rosy
Riasy
Sucho

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 46 50(komentárov: 173) Pridať komentár
 
graco sg2 vs sg3
brendon tailor
08.01.20 15:44

I am really touched with your composing talents and also a fine taste speaking of the layout for your web site. Proceed with the educative content, it is strange to look at such a swell blog like this one today. Please below this link!
graco sg2 vs sg3

https://voyance-retour-amour.com
numero voyance
30.10.19 14:16

A debt of gratitude is in order for each other instructive site.
numero voyance

Pro Reviewz
anthony paul
12.10.19 14:23

Thank you for your post, I look for such article along time. And do you want to leave the virtual worth yourself? If you want, let go to the Black Friday Deals 2019

Why Solutions Leads To Results
Syed Azfar hussainazy
07.10.19 12:33

Systémy ITM sú vyvíjané kvalifikovanými odborníkmi. I profesionáli spoločnosti Scotts naštartovali sériu pokusov v STRI a po získaní a vyhodnotení údajov spustili iTURF - nový systém, ktorý poskytuje dokumenty s riešeniami jednotlivých problémov 1st Year Result
trávnika, či už biologických, chemických, fyziologických11th Class Result
.