Golf Online

Čo treba zvážiť na začiatku ?

Absolvovanie lekcií golfu nie je úplne lacná záležitosť a vyžaduje aj dosť času. Preto - tak ako u každej inej služby, ktorú si idete objednať – si musíte dobre vybrať. Zásadné je nájsť dobrého trénera. Čo všetko musíte zvážiť a urobiť ?

1.Ujasnite si akú sumu peňazí chcete investovať.

Golfové hodiny nie sú lacné. Každý inštruktor má svoje sadzby, niektorí sú drahší, niektorí lacnejší. Všeobecne by sa dalo povedať, že drahší inštruktori majú viac skúseností a obvykle pracujú aj v rezortoch či zariadeniach vyššej cenovej úrovne. Ale samozrejme existuje aj mnoho lacnejších trénerov, ktorí sú tiež veľmi dobrí. Stanovte si limit peňazí, ktoré ste ochotní investovať a snažte sa ho dodržať.

 

2.Stanovte si reálne ciele

Dobrý golfový tréner je veľmi dôležitý a dokáže s vašou hrou spraviť zázraky. Nespraví ich však sám. Podstata je vo vás. To, čo vás inštruktor naučí, musíte  trénovať a cvičiť aj  vo vašom  voľnom čase, inak lekcie nebudú mať zmysel. Čím si dáte vyššie ciele, tým väčšie množstvo práce a úsilia budete musieť vynaložiť. Preto buďte realisti, dajte si ciele adekvátne času a energii, ktorú ste ochotní a schopní investovať.

3.Privátne hodiny versus golfová škola

Obe varianty majú svoje výhody. Privátne hodiny sú časovo flexibilné a výuku si môžete rozvrhnúť na dlhšiu dobu, prípadne do blokov. Školy ponúkajú intenzívnejšie kurzy rozplánované na kratšie časové obdobia. Môže sa tak stať, že hráč začiatočník dostane príliš mnoho informácií bez možnosti ich osvojenia v praxi.

4.Doporučenia priateľov a známych

Najlepším doporučením pre každého golfového trénera je spokojný a úspešný študent-absolvent. Preto neváhajte a opýtajte sa všetkých golfistov, ktorých poznáte. Výsledkom bude niekoľko mien, z ktorých môžete vyberať. Alebo sa môže stať,  že dostanete informáciu, ktorému trénerovi sa treba vyhnúť. Každopádne, získate tým prehľad.

5.Stretnite sa s kandidátmi a porozprávajte sa

Áno, je to možné a určite to stojí za to. Pamätajte – vy ste klient a oni chcú biznis. Opýtajte sa na všetko čo vás zaujíma : ako dlho trénujú, kde získali skúsenosti, či používajú pri výuke videá, koľko času strávite na ihrisku, akú majú filozofiu výuky .... Porozprávajte mu o tom akú máte predstavu vy a čo vlastne chcete dosiahnuť. Je dôležité aby to pochopil a dokázal sa s tým stotožniť.

6.Rozhodnite sa

Po zvážení všetkých spomínaných faktorov budete schopní urobiť rozhodnutie. Je dôležité aby ste si s trénerom sadli aj osobnostne, ako ľudia. Chodiť na hodiny k niekomu, kto vám je nesympatický je hlúposť a výsledok nikdy nemôže byť dobrý.  Takže - urobte dobré rozhodnutie a potom sústreďte všetku svoju energiu a snahu na zlepšovanie vašich výsledkov.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 9) Pridať komentár
1 2 Next
 
ebay customer
mark
08.09.21 14:19


How can I transfer money from my Apple Pay to Cash app account?
It happens multiple times that people don’t have sufficient funds in their cash app account. Due to which they would not be able to make online payments. If you ever get stuck in such a situation then try to send money from your Apple Pay to cash app account. It is very simple and reliable to load a cash app wallet from apple pay balance. https://www.7qasearch.net/blog/apple-pay-to-cash-app/

București
panistefanin
29.12.17 06:30

Chciałbym więcej o tym przeczytać. Szybka, jaka literatura ma studiować?
experian phone number to talk to a live person

sf
rolex uk
25.07.17 10:32

party on the rolex replica focus of attention. Or the use of replica watches
low-key luxury design, red gold-plated silver plate 12 inlaid with diamonds (model: IW458105), fit the bright orange crocodile leather strap. Colorful Christmas, hublot replica watch selected by

rolexking
hot sale replica watches
25.05.17 09:16

Both cheap and gorgeous fine imitation watches;
href="http://www.replicaluxury.co.uk">rolex replica
filling your success sty le!
copy watches Replica watch online.

1 2 Next