Golf Online

Golfové vybavenie pre deti

Zásadná otázka malých golfistov a hlavne ich rodičov je jasná :
Ako si dobre vybrať zo širokej ponuky ? Čo je dôležité ? Na čo nesmieme zabudnúť ?

Výrobcovia palíc sa predháňajú v navrhovaní najrôznejších modelov, špeciálne upravených pre juniorov. Snažia sa vyrobiť palice, ktoré sa čo najviac hodia k postave a švihu detského golfistu.

Hlavný rozdiel medzi palicou pre dospelých a pre deti  je samozrejme v dĺžke. Každý výrobca má tabuľku podľa ktorej na základe výšky postavy doporučí dĺžku palice. Tým to však ani zďaleka nekončí. Detské palice by mali mať tiež pružnejší šaft – vhodnejší pre pomalší a menej razantný detský švih.

Hlava palice by mala byť väčšia a odľahčená, palica potom bude tolerantnejšia a lopta sa ľahšie dostane do vzduchu. Grip musí sadnúť do ruky a musí byť prirodzene menší ako grip na palici pre dospelých. Niektorí výrobcovia ponúkajú kompletnú detskú golfovú výbavu – palice, bag, vozík, dáždnik, plyšové kryty a pod...

Vybavenie pre najmenších je často vyzdobené rôznymi obrázkovými motívmi.

Najznámejší výrobcovia detského golfového vybavenia:

U.S.Kids Golf
Nicklaus Golf
Callaway Golf
Nike Golf Junior

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 23790) Pridať komentár
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next
 
Jamesrurce
Jamesrurce
29.11.22 11:49
Assignment Help
assignment help
29.11.22 11:42

Thanks for sharing the information. Hire the best online assignment writing service in the UK at affordable rates. Students may get the best services from Rapid Assignment Help to get high grades. For essay assignments, dissertation writing, thesis evaluation, and all other sorts of coursework, we, as assignment helper , provide excellent assignment assistance to all students and learners. Get content that is 100% original and available around-the-clock from our staff of skilled writers. We promise on-time delivery and the best discount of 30% with an additional 10% off.

Victorsmure
Victorsmure
29.11.22 03:12

http://lothost.pp.ua/

DouglasScalm
DouglasScalm
27.11.22 17:12
ChelsaeOrKr
ChelsaeOrKr
27.11.22 13:24

cheap essay writers
cheap essay online
need help with essay

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next