Golf Online

ENGO je novým TORO Golf Irrigation distribútorom pre Ruskú federáciu

S hrdosťou oznamujeme, že spoločnosť The TORO Company ustanovila firmu  ENGO Russia ako nového distribútora zavlažovacích systémov na golfové ihriská pre územie Ruskej federácie.  Dohoda je platná od 1.3.2014.

Spoločnosť TORO  Company poskytuje služby svojim zákazníkom už takmer 100 rokov. Práve toto výročie je vynikajúcou príležitosťou nielen ohliadnuť sa späť a pripomenúť všetky pozoruhodné úspechy, ale najmä oceniť  vynaliezavosť a nadšenie jej zamestnancov a poďakovať obchodným partnerom a zákazníkom po celom svete.

Od začiatku pôsobenia firmy TORO bolo pre ňu zásadné porozumieť  potrebám svojich zákazníkov a vyvíjať inovatívne produkty a služby, ktoré im pomôžu byť úspešnými. Dôraz na starostlivosť o zákazníka a široké spektrum zákazníckych služieb zohrali dôležitú úlohu v budovaní dlhodobých vzťahov s golfovými ihriskami, športoviskami, verejnými inštitúciami a všetkými ostatnými komerčnými partnermi z oblasti športu, verejnej zelene či poľnohospodárstva.

Rovnaké hodnoty, ktoré boli zásadné pre 100 ročnú históriu spoločnosti TORO, budú základom aj TORO & ENGO spolupráce v oblasti ruského golfového priemyslu.

ENGO Group bola založená v roku 1993 a ponúka širokú škálu služieb pre odvetvie turf priemyslu (profesionálne športové trávniky) a okrasného záhradníctva. Medzi našich klientov patria popredné golfové ihriská v Rusku a významné športoviská a štadióny v regióne strednej a východnej Európy. Sme hrdým partnerom spoločnosti TORO Company od roku 2005 a veríme , že nová dohoda o exkluzívnej distribúcii zavlažovacích systémov pre golfové ihriská pre teritórium Ruskej federácie bude  ďalším dôležitým míľnikom v našom úspešnom rozvoji.


Užitočné linky:
www.toro.com
www.engorussia.ru

www.engo.com.ua
www.engo.sk
www.golfonline.sk
www.turfeducation.eu
www.leadershipgolfconference.eu

GOLF IRRIGATION -  ENGO REFERENCIE 

ENGLISH VERSION OF PRESS RELEASE